blank

Dead by Daylight Ne Kadar Sattı

Dead by Daylight Ne Kadar Sattı

Son zamanlarda en çok oynana korku oyunu Dead by Daylight satışları uçtu gidiyor. Bir çok güzel yapımlara sahip olan stüdyo, çıkan yeni oyun için gayet mutlu. Çünkü oyuncular oyun için gayet iyi düşüncelere sahipler ve satın alınmaya da devam ediliyor.

14 Haziran?da Steam üzerinden çıkışını yapan Dead by Daylight, 4?e 1 olarak oynanan multiplayer bir korku oyunu. Sadece online olarak oynayabildiğiniz oyunda ya hayatta kalmaya çalışan insan yada onları öldürmeye çalışan katil oluyorsunuz. Beta versiyonunu oynayan bir çok oyuncu oyunun çıkışı ile birlikte gayet ilgi göstermiş gözüküyorlar ki satışlar bir hayli yüksek. Dead by Daylight çıkışı ile birlikte yeni harita ve 2 adette yeni Katil ekledi. Oyun içerisinde güçlendirmeleriniz ve özellikleriniz ile kendinizi daha iyi bir konuma taşıyabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yaptığınız her aktivite size puanlar kazandırıyor ve bu puanlar ile seviyenizi yükseltiyorsunuz.

Gün içerisinde anlık 30 bin oyucu sayılarını gören oyuna yeni içeriklerde gelmeye devam edecek. İlk haftasında 270 bin adet satmayı başaran oyun Steam?de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunu oldu. Daha büyük bir başarı olarak da geliştirme masraflarının tümü çıkartıldı ve oyun kara geçmeye başladı.