blank

Dead Rising 4 Sinematik Videosu Kara Cuma

Dead Rising 4 Sinematik Videosu Kara Cuma

Microsoft zombi oyunları denince akla gelen ve alabildiğince zombi doğradığımız bu serinin yeni oyunu Dead Rising 4 için Kara Cuma isimli sinematik videosunu paylaştı.

Dead Rising, hayalinizdeki silahı kesinlikle üretebileceğimiz yegane oyunlardan birisi olmuştur her zaman. Beysbol sopasına çiviler çakıp bunu elektrikli bir akü ile besleyip ve onunda ucuna testere takarak acayip bir fanteziye girebileceğimiz yegane oyunlardandır kendisi. Daha önce Amerika’da düzenlenen E3 2016 etkinliğinde tanıtılan oyunun yeni bir videosu paylaşıldı. Dead Rising 4 sinematik videosu bizlere alışveriş çılgınlığının yapıldığı Kara Cuma (Black Friday) gününü üstü kapalı bir şekilde zombi salgını ile benzeştirerek bu çılgınlığa farklı bir açıdan bakmamızı sağlıyor. İnsanların birbirlerini ezerek istediği ürünü daha ucuza alabilmek için her şeyi yapabileceği bu günü bir zombi salgını gibi gözümüze sokuyor. Yapımcılar çok hoş bir canlandırma ve çizim ile etkileyici bir video hazırlamışlar.

Dead Rising 4 sinematik videosu

Ayrıca daha öncesinde çıkan haberler içinde sizlere bir kısa yol gösterelim istedik.

Ana karakterimiz olan Frank West bu oyunda da yine aynı rolüne devam ediyor. Dead Rising 4 sinematik videosu bizlere oyuna dair bir bilgi veya görüntü sunmuyor ancak oyun ile ilgili daha öncesinde çıkan haberlerden co-op olacağının kesinliği ve çıkış tarihinin resmileştiğini söyleyebiliriz.