blank

Dead Rising 4 Oynanış Videosu Gamescom 2016

Dead Rising 4 Oynanış Videosu Gamescom 2016

Seri olarak resmen Zombi Dünyasının en iyi oyunlarından birisi olan Dead Rising 4 oynanış videosu Gamescom 2016 etkinliğinde yayınlandı.

Hayalinizdeki silahı kesinlikle üretebileceğimiz yegane oyunlardan birisi olmuştur her zaman. Beysbol sopasına çiviler çakıp bunu elektrikli bir akü ile besleyip ve onunda ucuna testere takarak acayip bir fanteziye girebileceğimiz yegane oyunlardandır kendisi.

Dead Rising 4 oynanış videosu

Daha önce Amerika’da düzenlenen E3 2016 etkinliğinde tanıtılan oyun bugün Gamescom’a özel olarak Dead Rising 4 oynanış videosu adı altında 3 dakikalık yeni oynanış videosu paylaştı. Bu videoda ise kendimize özel bir Exo Suit üreterek zombileri biçmeye devam ediyoruz. Seri eski halinden hiç bir şey kaybetmemiş durumda. Sınırsız şekilde zombi doğraya bileceğimiz sayılı oyunlardan birisi.

Dead Rising 4 oynanış videosu diğer oyunlara nazaran bizlere şunu da gösteriyor. Oyunda grafiksel anlamda azda olsa bir gelişme var. Oyun mekaniği olarak biraz daha iyileştirilmiş. Animasyonlar ve zombi parçalanmaları da biraz daha gerçekçi hale getirilmiş. Tabi ki oyunda kan gövdeyi sürekli götürdüğü için bir yerden sonra etrafta yığınlar oluşuyor. Sözü fazla uzatmadan;

Dead Rising 4 Oynanış Videosu Gamescom 2016