blank

Deadlight Director’s Cut Çıkış Videosu ve Detaylar

Deadlight Director’s Cut Çıkış Videosu ve Detaylar

Yapımcılığını Deep Silver şirketinin üstlendiği zombi temalı 2D platform oyunu oyuncular tarafından çok beğenilip binlerce oyuncu tarafından oynandı.

Şimdi ise yapımcılar tarafından oyunun son sürümü olan Deadlight Director’s Cut yayınlandı ve çıkış videosu paylaşıldı. İlk olarak Xbox 360 ve PC özel olarak yayımlanan Deadlight’ta oyuncular gizemli bir hastalık sonucu harabeye dönen bir şehirde zombi istilasına karşı hayatta kalma mücadelesi veriyorlardı. Oyunun Director?s Cut sürümünde kontrol iyileştirmeleri, yeni arena modu,1080p desteği ve daha iyi kaplamalar gibi yenilikler yer alıyor.


Deadlight Director’s Cut Ekran Görüntüleri


Deadlight Director’s Cut versiyonu ile birlikte oyun Playstation 4, Xbox One ve PC için geliyor. İnteraktif savunma sistemi ve yepyeni silahlarla sunan oyunda yeni bir mod yer alıyor. Bu yeni modun ismi “Survival Arena Mode” olarak geçiyor. Bu modda oyuncular kalabalığa karşı unutulmaz yoğunlukta bir mücadeleye girişecekler. Ayrıca Playstation 4 ve Xbox One sürümlerinde oyunun bitirilmesinin ardından konsollara özel yeni bir mod açılıyor. Bu mod ise alternatif bir son sunuyor oyunculara ve ismi “Nightmare Mode”. 


 

Deadlight Director’s Cut Çıkış Videosu