blank

Deep Down Hala Umut Veriyor

Deep Down Hala Umut Veriyor

Capcom’un Playstation 4’ün ilk duyurusunda karşımıza çıkardığı Deep Down hala aklımızda. Yeni haberlerin gelmemesine rağmen böyle bir oyun vardı ve ona ne oldu diye arada sırada ofiste tartışıyorduk.

Yeni bilgiler geldi ancak bu bilgiler hiç iç açıcı şekilde gelmedi. Dark Souls oyunlarının havasını soluduğumuz ama beklediğimizin aksine daha sonra Free 2 Play bir oyun olacağı açıklanan Deep Down için oyun lisansı 6 ay daha uzatılmıştı. Kesinlikle bunu lansmanlara getirmeliler bu oyunu görmeliyiz derken yine hiç bir haber alamadık. Deep Down böyle sessizliğe bürünmüş bir halde ölüyor ve bunu merak etmiştik açıkçası.

Deep Down Hala Umut Veriyor

Gelen son haberlere baktığımızda ise Capcom firmasının oyunun lisansını bir kez daha yenilediğini öğrendik. Capcom oyunun lisansını Şubat 2017’ye kadar uzatmış durumda. Bakalım oyunla ilgili ne yeni haberler gelecek. Belki de hiç haber gelmeyecek sadece bir projeye engel olmak için sürekli uzatılan bir projedir kendisi de. Sonuçta bu camia böyle şeyleri yapmaya alışık. Ancak umudumuz oyunun geliştirileceği yönünde çok uzun zaman geçmeden bununla ilgili bir şeyler duyacağımıza eminiz. Umarız duyacağımız haberler oyunun kendisi ile ilgili olur, yok oluşu ile ilgili değil.