blank

Desinty Yapısını Değiştirecek 10 Şey

Destiny hayranlarının bildiği gibi The Taken King isimli ek paketin gelmesine oldukça kısa bir süre kaldı.

18 Eylül’de oyuncularla buluşacak olan ek paket pek çok değişikliği de beraberinde getirecek. Bu değişikliklerden bazıları küçük şeylerken, bazıları ise gerçek anlamda yapımı başka bir boyuta taşıyacak seviyede. Zaten Bungie tarafından da Destiny 2.0 olarak adlandırılan bu güncellemenin boyutunun da bir hayli büyük olacağını dün yaptığımız haberde belirtmiştik.

Peki Destiny: The Taken King’i tamamen değiştirecek bu içerikler neler? Ne gibi içerikler geldiği zaman Destiny çok daha güzel bir oyun haline gelecek? İşte bugün hazırladığımız galeride sizlere bu soruların yanıtını vereceğiz. Destiny’i tamamen değiştirecek yenilikleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

Desinty Yapısını Değiştirecek 10 Şey

10) Shader ve Emblem Eşyaları Banka ve Envanter’de Yer Kaplamayacak

e6mBZ0x7

Evet, ilk değişikliğimiz oyunda bulunan Shader ve Emblem’lar için olmuş durumda. Her Devasa Online Oyun’da olduğu gibi Destiny’de de envanter ve banka limiti ciddi bir problemdi. Durum böyle olunca ufak tefek eşyaların bu limiti doldurmakta büyük rol oynaması oyuncuları her zaman delirten bir şey oldu. The Taken King ile sonunda Shader ve Emblem’lar artık sizi böyle zor bir durumda bırakmayacak!