blank

Destiny Ghost Yeni Sesine Kavuştu

Destiny 2.0 olarak da geçen Destiny: The Taken King isimli ek paketi bildiğiniz gibi Eylül ayında oyuncuların beğenisine sunulacak.

Bu yeni ek paketle birlikte yapıma eklenecek pek çok özellik bulunurken, bazı oyuncular için en önemlisi elbette Ghost’un sesinin değişecek olması. Daha önceden, Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Peter Dinklage tarafından seslendirilen bu robot yardımcımız, artık Nolan North tarafından seslendirilecek. Oyunda bulunan Ghost’a ait olan tüm ses dosyalarını tamamen değiştiren Bungie, hayranlarının isteğine aradan geçen bir yıldan sonra dönüş yapmış gibi görünüyor. Düşündüğümüz zaman pekte kolay olmayan bu iş, bu sefer hayranları mutlu etmeye yetecek mi göreceğiz.

Peter Dinklage’in seslendirdiği Ghost, kimi oyuncular tarafından benimsenmiş olsa da genel kanı bu seslendirme için oldukça olumsuzdu. Bugün yayınlanan Destiny: The Taken King – Strike the Dreadnaught isimli fragmanla ilk kez yeni Ghost’un da sesini duymuş olduk. Yayınlanan bu yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Destiny: The Taken King – Strike the Dreadnaught

Destiny: The Taken King’in çıkış tarihi, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için 15 Eylül olarak belirlendi.