blank

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

Destiny Rise of Iron tüm detaylar haberimizde. Kendisi Destiny evreninin merakla beklenen yeni genişleme paketidir. Dünya’daki yeni bir bölge olan The Plaguelands’te geçen yepyeni bir sinematik hikaye içermektedir. Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar haberimizde oyunda yeni gelen bu güncelleme paketi ile olacak olan tüm değişiklikleri ve yenilikleri aktarmaya çalıştık.

Lord Saladin’in komutası altında Fallen Devils’ın yeni bir fraksiyonu olan Splicers ile yüzleşecek ve Iron Lord’ların gizemini çözmeye çalışacaksınız. Rise of Iron yeni silahlar, zırhlar ve ekipmanlara ek olarak yeni, üç kişilik işbirlikli bir Strike, Crucible rekabetli çokluoyuncu için yeni bir mod ve haritalar ve altı kişilik yeni bir işbirlikli Raid de içerecek. Sizlere Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar haberimizde Destiny yeni güncellemesi, genişleme paketi Rise of Iron ile ilgili ana özelliklerden diğer detayları bilgilere kadar vermeye çalıştık.

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

Ana Özellikler:

 • Yeni Sefer Hikayesi

Eski Rusya’nın güney sınırı boyunca asırlardır ayakta duran ve düşmanlarımızın bizi hala yok etmek istediklerini unutmamamıza yardımcı olan duvar yıkılmıştı. Mutantlar Altın Çağın kabirlerini yağmalamaya başlamış ve bu topraklarda ortaya çıkmasına neden oldukları musibet tahmin ettiklerinden çok daha tehlikeliydi. Lord Saladin’e katılın. The Plaguelands’e gidin. Iron Lord’ların kaderini öğrenin ve büyümekte olan tehdidi çok geç olmadan durdurun.

 • Keşfedilecek Yeni Mekanlar

Destiny Rise of Iron tüm detaylar haberimizde en güzel bilgilerden birisi bu. Dolaşacağınız yepyeni alanlar, savaşacağınız yeni bir düşman fraksiyonu, yeni aktiviteler ve devriyeler ve keşfedeceğiniz sırlarla dolu yeni bir Dünya bölgesi ekliyor. Oyuncular ayrıca Lord Saladin’in eylem çağrısına yanıt veren Muhafızlar için yeni bir sosyal alan görevi görecek, uzun zamandır terk edilmiş olan bir kaleyi de yeniden açacaklar.

 • Yeni Bölge: The Plaguelands

Dünya’da bulunan yepyeni bir bölge: The Plaguelands. Cosmodrome’un yakınındaki bu bölge asırlardır karantina altındaydı. Şimdiyse Devil Splicer’lar duvarları yıkıp geçtiler, toprağı derinlere kadar kazdılar ve neredeyse sınırsız güce sahip bir teknoloji buldular. Splicer’lar bu yasak teknolojiyi – SIVA – bölgeyi çarpık emellerine uygun hale dönüştürmek için kullanıyorlar.

 • Yeni Sosyal Alan: Felwinter Peak

Iron Lord’lar bir zamanlar Felwinter Peak’teki dağ kalelerinden tüm gezegeni gezinirler, Karanlık ile savaşırlar ve Çöküş sonrası hayatta kalanları korurlardı. Iron Lord’lar düştükten sonra kaleleri de başkalarının eline geçmişti. Şimdi ise yeni Muhafızlar The Plaguelands’i gören bu karlı dağlara tırmanarak kaleyi geri alacak ve Fallen Devil Splicer’lara karşı savaşlarında yeni operasyon merkezi olarak kullanacaklar.

 • Yeni Düşman Fraksiyonu

Tüm Fallen hanelerinde Splicer’lar (metal ve eti birleştirmiş olan vücut hackerları ve biyomühendisler) bulunsa da Devil Splicer’lar en üstün teknoloji olan SIVA’yı keşfetmişti – Altın Çağ’da bulunmuş olan, kendi başına toplanabilip, kendini yenileyebilen bir nano teknoloji devrimi. Fallen her daim makine tanrılarına tapmıştı ve şimdi SIVA’ya da sahip olan Devil Splicer’lar bizzat makine tanrısı haline gelmişti. The Plaguelands’te Fallen Devil Splicer’lar ile yüzleşin, SIVA salgının kaynağını bulun ve ne pahasına olursa olsun kontrol altında tutmayı başarın.

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

 • Yeni Altı Kişilik Raid 23 Eylül’de Geliyor

Dünyanın derinliklerinde en ateşli ve en güçlü Fallen Devil Splicer’lar tarafından korunan, SIVA salgının gerçek kaynağı yatıyor. Altı Muhafız derinliklere inerek tehdidi kaynağında durdurmaya çalışacaklar. Eğer başarılı olurlarsa yüzeye birbirinden güçlü SIVA silahları ve zırhları ile çıkacaklar.

 • Yeni ve Güncellenmiş Strike’lar

Muhafızlar SIVA-bulaşmış bir Fallen biyoloğunu kovan-kontrolündeki füze silosuna kadar takip edecekleri ‘The Wretched Eye’ isminde yeni bir Strike oynayabilecekler. Oyuncular git gide yayılan SIVA salgınının çıkış yeri olan Plaguelands’i gezecek ve buradaki çarpık deneylere şahit olacaklar. Ayrıca oyuncuların en sevdiği Strike’lardan ikisi olan The Devil’s Lair ve The Summoning Pits de yeni halleriyle geri geliyor.

 • Destiny’e Özel Maçlar Geliyor

Özel maçlar solo oyuncuların veya 6 kişiye kadar olan grupların özel bir lobide harita ve PvP modu seçerek savaşabilecekleri yeni bir mod. Crucible’ın anahtarları artık oyuncuların elinde. Özel Maçlar PlayStation 4 ve Xbox One’daki tüm Destiny oyuncuları tarafından oynanabilecek.

 • Yeni PvP Haritaları ve Mod

Rekabeti seven oyuncular ‘Supremacy’ ismindeki yeni 6’ya 6 görev odaklı PvP modu ile aksiyona katılabilecekler; bu modda oyuncular puan toplamak için öldürdükleri düşman Muhafızların armalarını toplayacak ve ölen takım arkadaşlarının armalarını da geride bırakmayarak rakibin puan toplamasına engel olmaya çalışacaklar. Rise of Iron ayrıca üç yeni PvP haritası içerecek.

Destiny Rise of Iron Tüm Detaylar

 • Destiny: Rise of Iron içinde ayrıca şunlar da bulunacak:
 • Archon’s Forge – yeni etkinlik aktivitesi
 • Yeni görevler, silahlar, zırhlar ve ekipmanlar
 • Yeni Light Level seviyesi 385
 • PlayStation 4’e özel*: gemi, PvP haritası ve bir görev
 • En erken 2017 Sonbaharına kadar platforma özel kalacaktır