blank

Destiny Rise of Iron Çıkış Tarihi ve Video

Destiny Rise of Iron Çıkış Tarihi ve Video

Bungie firması tarafından Destiny oyununun bir sonraki genişleme paketi Destiny Rise of Iron resmi duyuru videosu paylaşıldı.

Bu genişleme paketi ile oyuna sinematik deneyimin bulunacağı hikaye modu, dünya üzerinde yeni bir bölge, 3 kişilik yeni Strike co-op görevleri ve 6 kişilik yeni co- op Raid görevleri eklenecek. Ayrıca resmi olarak 3 adet ekran görüntüsü de firma tarafından paylaşıldı. Rise of Iron genişleme paketi dolu dolu içeriğiyle Destiny oyuncularına sunulacak. Ek paket ile gelecek yenilikler ise şöyle;

  • Plaguelands bölgesi ve sosyal alan
  • Yeni zırhlar ve ekipmanlar
  • Yeni bir Raid ve Strike modu
  • Yeni düşmanlar ve bölüm sonu karşılaşmaları
  • Yeni hikaye ve yan görevler
  • Crucible karşılaşmaları için yeni haritalar

Eklenti paketi yeni silahların yanı sıra Destiny oyuncularının vazgeçilmezi Gjallarhorn roketini de yenilenmiş olarak sunacak. Rise of Iron’a ön sipariş veren oyuncular Iron Gjallarhorn‘a erkenden erişebilecekler. Destiny Rise of Iron 30 dolar fiyat etiketiyle satılacak. Aşağıdan ekran görüntülerini de sizlerle paylaşalım daha sonrasında oyunun çıkış tarihini ve resmi olarak yayımlanan duyuru videosunu da en alttan izleyebilirsiniz.


Destiny Rise of Iron Ekran Görüntüleri


Destiny Rise of Iron Çıkış Tarihi 20 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Bildiğiniz üzere oyun sadece konsollar üzerinde çıkışını yapmıştı ve desteklerde tabi ki sadece konsola yapılıyor. Kesinlikle unutmamanız gereken bir şey var ki, Eklenti paketini oynayabilmeniz için daha önce yayımlanan tüm içeriklere sahip olmanız gerektiğini de hatırlatalım.


Destiny Rise of Iron Duyuru Videosu