blank

Deus Ex Mankind Divided Season Pass Detayları

Deus Ex Mankind Divided Season Pass Detayları

Bugün Square Enix ve Eidos-Montreal, Deus Ex serisinin son oyunu Deus Ex Mankind Divided’ın Season Pass içeriklerini açıkladı.

Beklentilerin üstünde satış rakamlarına ulaşan Deus Ex Human Revolution’un devam niteliğindeki oyunu olacak olan Deus Ex Mankind Divided, oyunculara önceki oyunlara nazaran çok daha benzersiz oynanış ve aksiyon sunacak. Önceki oyundaki gibi oyuncular yeniden Adam Jensen kontrolüne geçecek ve son teknoloji silahlara erişim sağlayacak. Zamana karşı yarışacak olan Adam Jensen dünya çapında gerçekleşmiş olan komployu aydınlatabilmek için doğru seçimler yapmak zorunda olacak.

 

Deus Ex Mankind Divided Season Pass Detayları

Deus Ex Mankind Divided Season Pass Detayları

Oyunun satışa sunulması ile birlikte Season Pass detayları da geliştirici ekip tarafından açıklandı. Season Pass içeriğinde yeni hikaye DLC’leri ve yeni oyun içi eşyalar bulunacak. Deus Ex evrenini çok daha kapsamlı hale getirecek Deus Ex Mankind Divided Season Pass Detayları ve içerikleri şu şekilde;

Deus Ex Mankind Divided Season Pass Detayları

Hikaye Görevleri

  • System Rift: Sonbahar 2016’da yayınlanacak.
  • A Criminal Past: 2017 yılının başlarında sunulacak.

Oyun İçi Eşyalar – (Tamamı 23 Ağustos’ta oyuncularla olacak)

  • Assault Pack: Özel görünüme sahip Battle Rifle, Chaff Augmentation, Battle Rifle cephanesi, zırh delici cephaneler, 2 adet Frag Grenade ve 2 EMP Granede ile düşmanlarınız karşısında olduğunuzdan daha güçlü olacaksınız.
  • Tactical Pack: Özel görünüme sahip Tranquilize Rifle, Micro Assembler Augmentation, uyuşturucu cephaneler, 3 adet Smoke Grenade ve 2 Gas Grenade ile düşmanlarınızı sessizce yok edebileceksiniz.
  • 4 Praxis Kits: Yeni 4 adet Praxis Kitler sayesinde mekanik geliştirmelerinizde daha üst seviyelere erişebilir, Adam Jensen’in potansiyelini olduğundan daha yükseğe çıkarma şansına sahip olabilirsiniz.
  • 5000 Credits: Cebinizi yeni kredilerle doldurun. Bu parayla Praxis Kit, yeni cephaneler, özel silahlar gibi Market’te bulabileceğiniz bir çok oyun içi araç gereç için harcayabileceksiniz.
  • 1000 Crafting Parts: Bu parçalar ile sahip olduğunuz silahların verdiği hasarı ve isabet oranı, sekmeme gibi özelliklerini geliştirebilir, silahınızı eskisine göre çok daha güçlü hale getirebilirsiniz.
  • 5 Deus Ex: Mankind DividedBreach Booster Packs: Yeni silahlar, eşyalar, Praxis, özel cephaneler ve görünümler gibi özellikleri açmak için bu güçlendirme paketlerini kullanabilirsiniz.
  • 20 Deus Ex: Mankind DividedBreach Chipsets: Özel booster paketleri ve özel sayılı silahlara sahip olmak için bu çipsetleri kullanabilirsiniz.

Deus Ex Mankind Divided, 23 Ağustos 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Season Pass fiyatının Steam fiyatı 74,49 TL olduğunu da hatırlatalım.