blank

Deus Ex Mankind Divided Yeni Fragman

Deus Ex Mankind Divided Yeni Fragman Yayımlandı

Square Enix tarafından geliştirilen ve 2016 yılının şimdiden en çok beklenen yapımları arasındaki yerini almış olsan Deus Ex: Mankind Divided yeni bir video ile karşımıza çıktı. Daha öncesinde sunacağı hikayesi, oyun haritası ve elbette ki sınırsız taktiksel imkanıyla birlikte heyecanla beklenilen yapım için “Mekanik Ayrımcılık” konulu yeni yayımlanan fragmanda oyun hikayesine odaklı, Deus Ex dünyasındaki mekaniklerin, doğal insanlara göre nasıl dışlandığını ve bu ayrımcılığı anlatıyor.

Square Enix ve Eidos Montréal ortak yapımı sonradan oyun dünyasında yer edinmeyi başarmış ve serinin eski oyunları ile birlikte gönlümüze taht kurmuş Deus Ex serisinin yeni oyunu Deus Ex Manking Divided hikaye olarak Adam Jensen?ın geçmişte yaşanan olayları tekrar etmemesi için Task Force 29 mücadele ekibine katılması ve ?Dawn of Human 2.0? projesini önleme çabası işleniyor. Yıl 2029, artık mekaniklere sahip olanlar tam anlamıyla toplumun geri kalanından ayrı bir yaşam sürmekte ve dışlanmış durumdadır. Tecrübeli gizli ajanımız artık türünün dışlanmışlık durumundan ve hor görülmesinden bıkmış ve bunu durdurmak için savaşını başlatmıştır. Artık daha da güçlenmiş kol mekaniği ve silahları ile artık doğru olanın seçimini yapmak zorundadır. Kime güveneceğini iyi bilmelidir ve Dünya üzerinde dönen bu komployu artık çözmek zorundadır.

Deus Ex Mankind Divided Yeni Fragman ise tamamen İnsan Devriminin ardından Dünya’nın nasıl bir değişime uğradığını anlatıyor. Mekanik olarak daha da güçlendirilmiş insanların diğerlerine nasıl saldırdığını, kontrollerini nasıl kaybettiklerini ve yaşanan bu olaylardan sonra ne olduğunu gösteriyor. Yıl 2027 tarihini gösterirken Dünyanın büyük bir ayrımcılığa tanık olduğunu görüyoruz. Yürürlüğe yeni girmiş olan  ve “İnsan Restorasyon Yasası” olarak adlandırılan bu yasa, bütün Dünya’da mekanik ayrımcılığın başlamasına sebep olmuştur.

Yapımcıların hazırladığı bu fragman tamamen Aksiyon-Fragmanı olarak gerçek hayattan görüntüler ile kurgulanmış durumda ve az da olsa oyun içi görüntüler ile de harmanlanmış. Mükemmel bir iş çıkardıklarını düşünmemek elde değil. Yeni oyunu bütün oyuncular sabırsızlıkla bekliyorlar.

Deus Ex Mankind Divided çıkış tarihi 23 Ağustos 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Daha öncesinde çıkması planlanıyordu fakat sizlere daha öncesinde de haberlerini yapmıştık ve bir ertelenme olduğunu aktarmıştık. Oyun PC. PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

Deus Ex Mankind Divided Yeni Fragman – Mekanik Ayrımcılık