blank

Dishonored 2 Ekran Görüntüleri Tam 6 Adet

Dishonored 2 Ekran Görüntüleri Tam 6 Adet

Duyurulmasının ve tanıtılmasının ardından oyun dünyasında tekrardan adından söz ettirmeye başlayan Dishonored, ilk oyununda yakaladığı başarının daha fazlasını başarmayı hedefliyor. Yapımcılar yeni paylaşımlar yapıyorlar, Dishonored 2 Ekran Görüntüleri Tam 6 Adet sayıda paylaşıldı ve müthiş duruyor.

Dishonored 2 Ekran Görüntüleri

Oyuncuların ilk oyundaki alışıla gelmiş oynanış ve benzersiz hikaye, yeni oyunda da daha gelişmiş haliyle yer alacak. Dishonored 2’de hem Corvo’yu hemde Emily’i kontrol edebileceğiz. Yapımcılar Corvo ve Emily için güçlerinin ve kişiliklerinin ilk oyuna göre farklı olabileceğinin altlarını çizdiler. Dinga Bakaba“Corvo için yetenek ağacı bulunacak ve bu sayede edinebileceği yeni yetenekler olacak. Ayrıca oyunda benzersiz bir oynanışı tecrübe edeceksiniz çünkü Corvo ve Emily’nin kişilikleri, düşünceleri, güçleri birbirinden oldukça farklı olduğundan zorluklarla baş etmek için farklı stratejiler üretmeniz gerekecek” açıklamasını yaptı. Corvo’nun büyütmesine rağmen aynı annesi gibi imparatoriçe kılığına bürünen Emily, giyinişiyle, kişiliğiyle ve üstün yetenekleriyle oyunda oldukça ön planda olacak.

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve 11 Kasım 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Dishonored 2 Ekran Görüntüleri bizleri de mest etmeyi başardı.