blank

Dishonored 2 Oynanış Videosu – E3 2016

Dishonored 2 Oynanış Videosu – E3 2016

Bethesda, E3 konferansı sırasında Dishonored 2 ile ilgili saf oynanış videosu ve oyunun koleksiyoncu sürümünü paylaştı.

Dishonored ilk oyunundan 15 yıl sonrasında geçecek bu devam oyunumuzda hem Corvo karakteri hem de ilk tanıtım videosunda gördüğümüz Emily Kaldwin karakterini yönetebileceğiz. Yine aynı şekilde ilk oyundan farklı başka bir şehirde geçecek Dishonored 2 oyununda Emily’nin tüm güçleri ilk oyundaki güçlerden tamamen farklı olacak ve oyunculara yeni bir deneyim sunacak. Dishonored 2’de ilk oyundaki gibi nasıl ilerleyip düşmanlarımızı nasıl alt edeceğimiz bize kalmış durumda. Bunları yaparken de bir sürü seçeneğimiz olacak. Oyunun en çok ilgi çeken taraflarından birisi bu zaten. Yani istediğiniz şekilde istediğiniz yerden düşmanlara saldırabilir veya çok farklı bir tarz ile öldürebilirsiniz. Bu tamamen oyuncuya bırakılıyor.


dishonored-2-koleksiyoncu-surumu-versiyonu-icerikler-hediyeler


Ayrıca firma oyunun koleksiyoncu sürümleri ile ilgili de yeni bilgileri sundu. Oyunun koleksiyoncu versiyonunda 1 adet el işçiliği ile bir sanat eseri değerinde olan Corvo Maskesi, Emily karakterinin oyun içerisinde taktığı yüzüğünün gerçek hali ve kutusu, 1 adet poster ve bunların yanında birde metal oyun kutusu veriliyor. Tabi bunlar fiziksel hediyelerdi bunların dışında oyun ile alakalı dijital içeriklerde var. Imperial Assassıins DLC’si, ve Dishonored: Definitive Edition’ın dijital kopyası da koleksiyoncu versiyonunun içerisinde yer alıyor.

Arkane Studios tarafından geliştirilen Dishonored 2 çıkış tarihi ise 11 Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Yapımcılar tarafından resmi olarak yayımlanmış olan oynanış görüntülerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dishonored 2 Oynanış Videosu – E3 2016