blank

Dishonored 2 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Dishonored 2 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

 

Bethesda tarafından geliştirilen ve bayağı sevilen oyun serisi Dishonored’ın ikinci oyunu Dishonored 2 için yeni bir video daha yayınlandı. Daha önce yayınlanan videolarla bizleri heyecanlandıran geliştirici şirket bu yeni video ile de bizlere farklı bir deneyimi daha gösteriyor. Dishonored’ın yeni oyununda baş karakterlerimizden birisi olan Emily Kaldwin’in farklı yeteneklerini gördüğümüz video da Clockwork Mansion isimli bir görevi bitirmeye çalışıyoruz. Bodoslama dalınarak ilerlenilen videoda, karakterimizin görünmezlik özelliğinin ön planda olduğunu ve Domino isimli yeteneğini de görüyoruz ve birçok durumu bu özellikleri ile atlattığını da gözden kaçırmıyoruz.

Dishonored 2

Clockwork Mansion isimli bu görevde büyük bir mucidi öldürmek için önümüze çıkanları temizleyerek ilerliyoruz. Yeteneklerimizi bol bol kullandığımız oyunda özellikle görünmezlik ve domino yetenekleri bize bayağı avantaj sağlıyor. Domino yeteneğinin özelliği ile birlikte aynı anda iki düşmanınıza da aynı hasarı verebiliyorsunuz. Tabiki bunu yapmak için bir rakibe saldırmadan önce diğerini de işaretlemek. Gerisini bırakın karakterimiz yapsın.

11 Kasım’da piyasaya çıkacak oyun şimdiden bizleri çok heyecanlandırmış durumda. Çıkışını Xbox One, Playstation 4 ve PC için yapacak.