blank

Dishonored 2 Videosu Yayınlandı

Dishonored 2 Videosu Yayınlandı

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından dağıtılan, ilk oyunuyla bizleri etkileyen başarılı oyun Dishonored’in yeni oyunu Dishonored 2 videosu yayınlandı. Yayınlanan Live Action videosu ile birlikte Corvo’yu ve Emily karakterini de görüyoruz.

Dishonored 2 Videosu

Daha önce yayınlanan videolarla bizleri heyecanlandıran geliştirici şirket bu yeni video ile de bizlere farklı bir deneyimi daha gösteriyor. Live Action tarzı ile çekilen bu video da Emily ve Corvo’yu canlı canlı görebiliyoruz. Daha başlar başlamaz etkileyici bir şekilde ilerleyen video, bizlere karakterlerimizin özelliklerini de az çok gösteriyor. Farklı öldürme tarzlarını ve hareketlerini gösteren Live Action videosu, bizlere daha önce oyun içi videosu yayınlanmış olan Clockwork Mansion görevini de göstermekten geri durmuyor.

Hatırlatalım Clockwork Mansion isimli bu görevde büyük bir mucidi öldürmek için önümüze çıkanları temizleyerek ilerliyoruz ve bunu yaparken de yeteneklerimizi sonuna kadar kullanıyoruz. Videoda da bunu görüyorsunuz zaten. 11 Kasım’da da Xbox One, PC ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek oyuna ön sipariş ile sahip olabilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-2JvtKTSWxU