blank

Dishonored 2 Yeni Ekran Görüntüleri

Dishonored 2 Yeni Ekran Görüntüleri

Arcane Studios’un merakla beklenen yapımı Dishonered 2, hem hikayesi, hem de atmosferi ile sevenlerini heyecanlandırmayı başarıyor. Dishonored 2 Yeni Ekran Görüntüleri paylaşıldı.

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve 11 Kasım 2016 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Dishonored 2’nin yepyeni görselleri yayımlandı. QuakeCon etkinliğini kutlamak amacı ile Bethesda Softworks tarafından paylaşılan bu 5 görsel birbirinden güzel. Bethesda Softworks, QuakeCon esnasında bu yıl oyunculara sunmayı planladığı Dishonored 2 için 5 adet ekran görüntüsü paylaştı. Kendine has tarzıyla oldukça hoş görünen Dishonored 2 yine firmanın eşsiz bir firma olduğunu ortaya koyuyor.

Dishonored 2 Yeni Ekran Görüntüleri Dishonored 2 Yeni Ekran Görüntüleri

 

Corvo Attano ve Emily Kaldwin adındaki iki ana karaktere sahip olacağımız ve bu iki karakterinde birbirinden farklı özelliklere sahip olacağı Dishonored 2 için bazı detaylar belli. Dishonored 2 yeni detayları da ortaya çıkmıştı ve daha öncesinde sizlerle paylaşmıştık. Hikayeye dair ve oyun hakkında var olan tüm bilgiler aşağıdaki haberimizde sizler için hazırlanmıştı göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Dishonored 2 Yeni Ekran Görüntüleri