blank

Divinity Original Sin 2 Erken Erişim Tarihi Açıklandı

Divinity Original Sin 2 Erken Erişim Tarihi Açıklandı

Larian Studios’un geliştirdiği, ilk oyunu Divinity Original Sin’le oyuncular beğenisini kazanmayı başaran yapımın ikinci oyunu beklediğimizden daha erken bir zamanda geliyor.

Divinity Original Sin 2, Larian Studios’un kendine özgü geliştirdiği yeni nesil Divinity Engine oyun motoru ile geliştiriliyor. 4 kişilik co-op oynanışı da içerisinde barındıracak olan Divinity Original Sin 2, bir çok co-op görevini ve geliştirilmiş yeni hikayesiyle oyuncuların beğenisine sunulacak.

 

Divinity Original Sin 2 Erken Erişim Tarihi

 

Erken erişim tarihi ile ilgili dedikoduların dolaştığı günlerin ardından geliştirici ekip Larian Studios, Divinity Original Sin 2’nin Erken Erişim tarihini açıkladı. Ayrıca bunun şerefine oyunun mekan ve mekaniklerini inceleyebildiğimiz bir videoyu da oyunculara sundu. Bildiğiniz üzere Divinity’nin ilk oyununda da çıkışından önce erken erişim gerçekleştirilmiş ve oyuncuların geri dönüşleri sonrası oyun çok daha iyi hale getirilmişti. Ayrıca ilk oyun Erken Erişim’e girdikten 6 ay sonra oyunculara sunulmuştu. Divinity Original Sin 2’de de bu durum aynı şekilde olacak gibi gözüküyor.

Divinity Original Sin 2 Erken Erişim Tarihi , 15 Eylül olarak açıklandı. Divinity Original Sin 2 Erken Erişim bu tarihten itibaren Steam’de yayında olacak . Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilir, Erken Erişim tarihinin açıklandığı duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Divinity Original Sin 2 Erken Erişim Duyuru Videosu