blank

Dont Starve Together PS4 Çıkış Tarihi

Dont Starve Together PS4 Çıkış Tarihi

Dont Starve Together eşli oyunculu olarak arkadaşlarınız ile birlikte müthiş keyif alacağınız bir yapım ve artık Dont Starve Together PS4 çıkış tarihi belli oldu.

Yapımcılar Playstation 4 versiyonu ile ilgili bazı yeniliklerde yapmışlar. Klei Entertainment firması yaptığı açıklamada konsol oyuncuları için oyunun çıkışının yaklaştığını duyurmaktan çok mutlu olduğunu vurguladı. Ayrıca Dont Starve oyununa sahip olan oyuncuların satışa sunulacak olan Dont Starve Mega Pack paketinden %60 oranında indirimli yararlanacağını açıkladı.

Oyunun uzun süredir yeni geliştirmeler aldığını, 2 büyük genişleme paketi ile büyüdüğünü, yeni temaların, yeniliklerin geldiğini söyleyen yapımcılar multiplayer oynanış için daha da yoğun çalıştıklarını vurguladı. Dont Starve Mega Pack paketi içeriği ise şu şekilde;

  • Don’t Starve Together: Console Edition
  • Don’t Starve: Console Edition
  • Don’t Starve: Shipwrecked
  • Don’t Starve: Reign of Giants
  • Don’t Starve: Console Edition: Shipwrecked Theme
  • Don’t Starve: Console Edition: Autumn Theme

Dont Starve Together PS4 çıkış tarihi

Artık Dont Starve Together ile birlikte 6 oyuncuya kadar online oynanabilir bir halde olacak. Ayrıca Playstation 4 oyuncuları için bir diğer yenilik ise bölünmüş ekran ile birlikte 2 kişinin aynı ekrandan oynayabiliyor oluşu. Uzun süredir konsol oyuncuları tarafından beklenen bu haber gerçekten sevindirici oldu. Dont Starve Together PS4 çıkış tarihi resmi olarak açıklanmış durumda.

Dont Starve Together PS4 çıkış tarihi 13 Eylül 2016 olarak kesinleşti.

Dont Starve Together PS4 Videosu