blank

DOOM E3 2015 Oynanış Videoları – Tüm Detaylar

DOOM E3 2015 Oynanış Videoları – Tüm Detaylar

Efsane oyunun yenisi E3 2015 fuarında gösterildi.

FPS oyunlarının en çok hayrana sahip oyunlarından birisi olan DOOM yeni oyunu için oynanış videosunu fuarda paylaştı. Yapımcı ekip oyun için bol bol canavarlı ve büyük silahlarla ortalığı kasıp kavurduğumuz güzel bir oynanış videosunu gözler önüne serdi. Yaratıkların parçalanma aksiyonları ve FPS oyunlarının en önemli unsuru olan vuruş hissiyatı inanılmaz gözüküyor. Oyun içerisinde silah çeşitleri de bir hayli fazla.

DOOM Çıkış Tarihi 2016 ilk baharı olarak planlanmış durumda. DOOM PC,PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor.

DOOM E3 2015 Oynanış Videosu

DOOM E3 2015 Campaing Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0

DOOM E3 2015 Multiplayer Detayları

Bethesda E3 2015 Konferansında sunumunu bol aksiyon ve kan dolu görüntüler ile açtı. Oyuna senaryo modunun haricinde multiplayer modu da geliyor. Hızlı bir oyun yapısına sahip olacak olan Doom’un multiplayer modu hakkında bilgiler veren Bethesda, oyunda klasik FPS multiplayer modlarının olacağını açıkladı. Team Deathmatch ya da Free For All gibi modlar yer alacak. Ancak multiplayer için en önemli olan şey ise İçerik Editörü diyebiliriz.

Snapmap isimli içerik üreticisiyle beraber sunulacak olan Doom oyununda istediğiniz gibi multiplayer içerikleri oluşturabileceğiz. Konferansta tanıtılan bazı içeriklerin arasında; dalga dalga gelen düşmanlar ile mücadele ettiğimiz klasik co-op modu, Call of Duty serilerinde gördüğümüz zombi modlarında olduğu gibi puanları toplayarak silahlarını yükseltebildiğimiz bir mod, ve klasik dört kişilik deathmatch modu yapabilmek mümkün.

DOOM E3 2015 Multiplayer Tanıtım Videosu

DOOM E3 2015 Multiplayer Oynanış Videosu