blank

DOOM Multiplayer Modları Videosu

Efsane serinin son oyunu için zaman yaklaştı. Artık çıkışını gün gün sayabiliyoruz. Evet bahsettiğimiz oyun DOOM multiplayer modları videosu ile bizleri yine ekrana yapıştırdı.

Doom oldum olası kan temasını çok iyi kullanan oyunlardan birisi olmuştur. Sizlerde göreceksiniz ki multiplayer modları dahil olmak üzere oyunda kan gerçekten oluk olmuş akıyor. 6 Farklı multiplayer modunu anlatan video da modların isimlerini söyleyecek olursak, Souls Harvest, Freeze Tag, Warpath, Clan Arena, Domination ve Team Deathmatch.

  • Souls Harvest multiplayer modu ile düşmanları öldürerek ruhlarını topluyoruz. Herkesin tek başına savaştığı bir mod diyebiliriz.
  • Freeze Tag multiplayer modu ise 3’er kişilik takımdan oluşuyor ve düşmanı dondurmaya çalışıyorsunuz bu sırada donan takım arkadaşınızın da buzlarını çözmeniz isteniyor.
  • Warpath multiplayer modu ise biraz farklı gözüküyor. Bu mod’da hareket eden bir alan var ve bu alanı ele geçirmeniz gerekiyor. Yine takımlar halinde oynanıyor.
  • Diğer modlar ise diğer bir çok FPS oyununda oynayabildiğimiz ve sizlerin bildiği modlar.

DOOM multiplayer modları videosu ile görebileceğiniz en önemli şey ise savaşların ne kadar hızlı ve akıcı olduğudur. Çok fazla kanın ve patlamaları da buna eklersek eşsiz bir multiplayer keyfi bizleri bekliyor diyebiliriz.

DOOM çıkış tarihi ise 13 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

DOOM Multiplayer Modları Videosu