blank

DOOM Unto The Evil Yeni DLC Detayları

DOOM Unto The Evil Yeni DLC Detayları

DOOM müthiş bir dönüşün ardından grafiksel olarakta büyük destekler almıştı.  Hızlı bir başlangıç yapan oyun, yakın zamanda ilk içerik paketini de oyunculara sunacak. DOOM Unto the Evil Yeni DLC ile birlikte oyunda bazı dengeler değişecek ve bir çok yenilik gelecek.

Yeni içerik olarak DOOM Unto The Evil yeni DLC çoklu oyuncu tarafında Offering, Cataclysm ve Ritual olmak üzere üç yeni haritayı getiriyor. Harvester isimli yeni bir şeytanı ve UAC EMG Pistol ve Kinetic Mine adıyla iki yeni silahı beraberinde getirecek. Tabi ki yeni içerikler bunlarla sınırlı değil. DOOM oyununun en beğenilen özelliği olan karakter özelleştirme sistemine de birtakım değişiklikler ve seçenekler getiriyor. Yeni zırhlar, motifler ve renkler getiren paket, ekstra bir hack aparatını da yenilikleri arasına eklemiş.

DOOM Unto The Evil Yeni DLC Detayları

DOOM Unto The Evil Yeni DLC gelmesinden hemen önce bir güncelleme de yapıldı. Bu güncellemeyle Sector bölümü için Capture ve Horde modları, Exodus bölümü için ise One-Flag adında bir Capture the Flag modu , Hell aparatları, silah çarkı ve Snapman içinzıplama rampaları eklendi.

Ayrıca yapımcılar bununla ilgili birde video paylaştılar. Resmi olarak yayınlanan bu video da bazı yenilikler oyunculara gösterildi. DOOM Unto The Evil Yeni DLC videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.