blank

DOOM Yeni Video Şeytanlar, Güçlü Silahlar ve Özel Güçler

DOOM yeni video şeytanlar, güçlü silahlar ve özel güçler yayımlandı.

Yıllar boyunca DOOM savaşçıları şeytanları, canavarları vurdu, avladı, yok etti, ve gerçek cehennemi onlara yaşattı ama şimdi sıra onlara geçti. Cehennemin yükselişine hazır olun. DOOM tarihinin değişimine tanık olacağız. Artık sadece şeytanları ve canavarları vurmayacağız, onlar biz olacağız. Multiplayer maçlarda şeytanların yükselişi başlıyor.

DOOM multiplayer modları ile oyunculara sadece özel güçleri toplayıp rakibe üstün gelmeyi değil bu güçler ile birlikte yok edici olmayı sağlıyor. Mükemmel bir multiplayer deneyimi bizi bekliyor. Sadece bunlarla kalmayan yapımcılar bu iblisleri ve canavarları yok edebilecek silahları da oyuna eklemiş durumda ve bu silahları kullanarak kötülüğe karşı direnişe geçmenin vakti yaklaşıyor. Diyeceğimiz o ki artık Doom multiplayer oyunlarında iyilik ile kötülüğü oyuncuların ellerine bırakıyor. Haritalar üzerinde bulunan güçleri ele geçirerek rakiplerimize karşı büyük bir avantaj sağlamaya çalışacağız.

DOOM yeni video ile tüm bunların detaylarını bizlere gösteriyor. DOOM multiplayer modunda oynanabilir 4 adet şeytan bulunuyor. Bunlardan iki tanesini yayınlanan bu video ile izleyebiliyoruz ve diğerleri içinde heyecandan kalp krizleri geçirdik diyebiliriz. Video da oynanan şeytanlar ise Baron of Hell ve Prowler. Özel güçlerin (power-ups) de gösterildiği video da en öne çıkan özellik ise görünmezliğin dışında Quad Damage. 4 adet farklı özel güçlerin de yer alacağı multiplayer modunda Quad Damage ile kafaları yerlerinden söküp alacağız. Bunların dışında birde güçlü silahlardan bahsedecek olursak video da 3 farklı güçlü silahtan bahsediliyor. Bunlar Chainsaw, Gauss Cannon ve BFG.

DOOM çıkış tarihi ise 13 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkışı gerçekleştirecek. Sabırsızlıkla ortalığı kan gölüne çevirmeyi bekliyoruz efendim.

DOOM Yeni Video Şeytanlar, Güçlü Silahlar ve Özel Güçler