blank

Dota 2 İddia Açıldı!

DotA 2 maçlarının sonuçlarını doğru tahmin eden oyuncular EPIN’den yüzlerce liralık Steam Cüzdan kodu kazanacak.

Oyuncuların büyük beğenisini kazanan LoL İddia’nın heyecanı DotA 2’ye taşınıyor. DotA 2 İddia ile DotA 2 maçlarının sonuçlarını tahmin ederek EPIN’den yüzlerce TL değerinde Steam Cüzdan kodu kazanma şansını elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken DotA 2 İddia internet sitesine ücretsiz kaydolmak ve 3 ? 8 Ağustos tarihleri arasındaki DotA 2 The International maçlarının sonuçlarını tahmin etmek!

dota-2-iddia-oduller

DotA 2 İddia’ya kaydolup maçları tahmin etmek çok basit. DotA 2 İddia sitesine girerek Facebook hesabınız aracılığıyla siteye üye olabilir ve DotA 2 İddia sponsorları tarafından sağlanan “Gazoz Kapaklarını” kullanarak sitede listelenen maçların sonuçlarını tahmin etmeye hemen başlayabilirsiniz. Üstelik DotA 2 İddia yalnızca heyecandan daha fazlasını sunuyor.

DotA 2 İddia internet sitesine kaydolup, 3 ? 8 Ağustos arasında yapılacak olan DotA 2 The International turnuvasındaki maçların sonuçlarını doğru tahmin eden kullanıcılar, Steam’de diledikleri gibi kullanabilecekleri Steam Cüzdan kodları kazanacaklar. En doğru tahminleri yapan ilk beş kişi, ödül olarak EPIN’den toplam 1000 TL değerinde Steam Cüzdan kodu kazanacak. 3 – 8 Ağustos tarihleri arasındaki DotA 2 The International maçlarının sonuçlarını en doğru tahmin eden ilk 5 kişinin kazanacağı ödüller şöyle:


Birinciye;
500 TL Değerinde Steam Cüzdan

İkinciye;250 TL Değerinde Steam Cüzdan

Üçüncüye;150 TL Değerinde Steam Cüzdan

Dördüncüye;75 TL Değerinde Steam Cüzdan

Beşinciye;25 TL Değerinde Steam Cüzdan

DotA 2 The International’ın heyecanını daha da artırmak ve kıran kırana geçen maçları izlerken bir yandanda tahminlerde bulunarak ödüller kazanabilirsiniz.

http://dota2iddia.com/ adresine gidip siteye kaydolup, maçların sonuçlarını tahmin etmeye başlayabilirsiniz.