blank

Dota 2 Reborn Beta Tüm Detayları !

Dota 2 Reborn Beta duyuruldu .

Valve yıllar sonra Dota 2 için ilk defa bu kadar köklü bir değişikliğe gidiyor. Dota 2 Reborn beta ile birlikte yeni arayüz , yeni Dota 2 oyun motoru ve yeni özel oyunlar geliyor. TurkishPlayer olarak bu detayları Türkiye’de ilk defa Türkçe olarak sunuyoruz.

Dota 2 Reborn Beta Tüm Detayları

Ön paneldeki herşey , yeni bir arayüz çerçevesi kullanan , yeni bir oyun motoru ile daha güçlü hale geldi ve komple yeni baştan tasarlandı. Yayınlanan ilk bilgiler Dota 2 Reborn yeni arayüz hakkında oldu. İlerleyen günlerde önce özel oyunlar ve ardından yeni oyun motoru Valve tarafından tanıtılacak.

Dota 2 Reborn – Party

Dota 2 Reborn Arkadaş Profili

Dota 2 Reborn Kahraman Seçim Ekranı

Dota 2 Reborn Yeni İzle Ekranı 

Dota 2 Reborn Yeni Gösterge Paneli – Dashboard

Bu yeni Dota 2 Reborn gösterge paneli daha kolay kullanım ve daha erişilebilir hale getirilmek için yeniden tasarlandı. Oldukça temiz ve sade bir görünüm , kolay ve erişilebilir bir kullanım ve daha anlaşılır kategorilendirme . Bu gösterge panelinde üstte 4 kategori oluşturulmuş durumda. Dota 2 yeni haberlerin ve mağazanın ulaşılabilir olduğu br Dota 2 logolu anasayfa tuşu hemen dikkatleri çekiyor. Ayrıca yanında kahramanlar listesine ulaşılabilen kahramanlar kategorisi , turnuva ve maçları izleyebileceğiniz izle kategorisi , mekanikler ve oyundan bilgi alabileceğiniz öğren kategorisi ve tamamen yeni bir kategori custom games …

Dota 2 Reborn Play Dota 

Play Dota butonu arayüzün hangi ekranında olursanız olun kolay bir şekilde erişilebilir olacak ve sağ altta yer alacak .

Play Dota butonu tıklandıktan sonra istenilen oyun modu ve lobiye erişim sağlanabilecek , hemen maç arama yapılabilecek yada kolayca geri dönülebilecek.

Dota 2 Reborn Lobi Oyunları

Play Dota butonunun içerisinde açılan kategorilerin en üstünde Lobi Oynları‘nın ekranı görüntülenebilecek. Açılan liste lobi liderlerini ve oyun modları bilgilerini gösterecek . Oyuncular lobi ismiyle veya oyunun modu ile arama yapabilecek , ayrıca yerel ağ üzerinden veya kendi arkadaşlarının oyunlarıda görüntülenebilecek.


Dota 2 Reborn Party değişikleri için 2. sayfaya bakınız.