blank

Dota 2 Yeni Hero Monkey King

Dota 2 Yeni Hero Monkey King

Büyük turnuvanın ardından Dota 2 yeni hero Monkey King ile ilgili video yayınlandı. Kesinlikle Dota 2 camiası hayran kalacak.

Yeni karakter Sun Wukong isimli bir maymun kral. Ayrıca Warcraft 3 evreninden Pitlord karakterinin de “Underlord” ismi ile oyuna geleceğinin ardından Monkey King ile Dota 2 kadroyu tamamlamış oluyor.

Dota 2 yeni hero Monkey King – Kuryesi

Dota 2 Yeni Hero Monkey King
Buda minik bir Sun Wukong Monkey King Kuryesi

Dota 2 Yeni Karakter Monkey King Çin tanrılarından, Maymun Kral Sun Wukong. Aslında bu karakterin geleceğini daha öncesinde oyun bize anlatmaya çalışmış ancak biz anlamamış. Dota 2 6.82 yaması ile birlikte maç için lobide beklerken parçaladıkları ağaçlardan, normalde düşmeyen muzlar düşmeye başlamış. İşte o muzlar demek ki Dota 2 yeni hero Monkey King ile ilgili bir ipuçları idi. Tabi oyuncuların hiç biri tarafından böyle bir durum anlaşılmadı.

Şuan için tabi ki yetenekleri neler, nasıl özelliklere sahip, neler yapabiliyor bunlarla ilgili bir bilgi veremiyoruz. Sadece bunlarla ilgili bütün bilgiler şuan kulaktan dolma veya resmi olarak açıklanmamış bilgiler. Ancak genel tahminlerin ne olduğunu merak ediyorsanız yeteneklerinin şöyle olduğu düşünülüyor;

  • Ağaçların arasında kendisini hızlandırabilen ve ağaçların arasından geçmeyi sağlayabilen bir yetenek
  • Rakibe Stun veya Knockback atacak bir kısa mesafeli bir vuruş yeteneği
  • Ağaçlarda kendisini saklayabilme görünmezlik yeteneği
  • Ultimate yeteneği ise kendisinin yanına aldığı bir Maymun ordusu getirmek

Dota 2 Yeni Hero Monkey King