blank

Dragon Age Inquisition GotY Sürümü İndirme Gerektirecek

Geçtiğimiz günlerde EA Games tarafından duyurulan ve Game of the Year versiyonuyla tekrardan hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Dragon Age: Inquisition’dan yeni bir haber geldi.

Bu yeni sürümde bildiğiniz gibi yapıma gelen tüm DLC paketleri ve eklentilerine yer verilecek. Bunları; Jaws of Hakkon, The Descent, Trespasser, Deluxe Edition ve Spoils of the Avvar of the Qunari olarak sıralayabiliriz. Lakin bu içerikler oyunun kutulu versiyonunda yer almayacak… Bioware ve EA neden böyle bir karar aldı anlamak gerçekten güç olsa da bu eklentileri oyunu sisteminize kurduktan sonra internetten indirmeniz gerekecek. Oldukça saçma olan bu sistem için şimdiden oyuncular yapımın forumlarında ve Reddit sayfasında eleştirilerde bulunmaya başladı.

Etkileyici RPG oyunu, bildiğiniz gibi geçtiğimiz senenin en iyi oyunu seçilmişti. Sunduğu oyun dünyası, karakterleri ve hikayesiyle oyunculara gerçek Dragon Age atmosferinin başarısız ikinci oyunun ardından tekrardan yaşatmayı başaran yapıma, gerçekten de her RPG severin sahip olması gerekiyor diye düşünüyoruz. Eğer daha önceden yapımı oynama fırsatınız olmadıysa, bu versiyon ile mutlaka oynamanızı tavsiye ederiz.

Dragon Age: Inquisition – Game of the Year?ın çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 6 Ekim olarak belirlendi.