blank

Dragon Ball Xenoverse 2 Yeni Gamescom Fragmanları

Dragon Ball Xenoverse 2 Yeni Gamescom Fragmanları

Gerek animeleriyle gerek oyunlarıyla oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Dragon Ball Xenoverse 2’den Gamescom’da yeni fragmanlar oyuncularla paylaşıldı.

 

Dragon Ball Xenoverse 2 Yeni Gamescom Fragmanları

 

Bandai Namco’nun dağıtımcılığını üstlendiği, Dimps ekibinin geliştirmekte olduğu Dragon Ball Xenoverse 2’den Gamescom etkinliğinde 2 yeni fragman geldi. İlk oyunu ile beklentileri fazlasıyla karşılayan ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Bandai Namco, yakaladığı aynı başarıyı Dragon Ball Xenoverse 2’den de bekliyor. Serinin önceki oyunlarını denemiş olan oyuncular için Dragon Ball Xenoverse 2’nin oynanışı oldukça tanıdık gelecektir. Oyuncular oyuna başlarken ilk oyundaki Human, Saiyan, Majin, Namekian ve Frieza ırklarından birisini seçebilecek. Dragon Ball Xenoverse 2’de her ırk için özel görevler, dönüşümler ve mini oyunlar yer alacak.

Dragon Ball Xenoverse 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına 28 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Gamescom’dan gelen yeni fragmanları aşağıdan izleyebilir, hemen aşağıdan görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

 

Dragon Ball Xenoverse 2 Yeni Gamescom Fragmanları

 

Dragon Ball Xenoverse 2 Hakkında

Daha önceki Dragon Ball Xenoverse üzerine geliştirilen Dragon Ball Xenoverse 2’nin zenginleştirilmiş grafikleri ile oyuncular bugüne kadarki en geniş ve detaylı Dragon Ball dünyasında benzersiz bir deneyim yaşayabilecekler. Dragon Ball Xenoverse 2, getirdiği yeni merkez şehir ve çeşitli karakter kişiselleştirme seçenekleri ile sayısız yeni özellik ve özel yükseltme imkanları sunuyor.

  • Zamanda seyahat edebilir, Dragon Ball evrenindeki tarihi anları koruyabilir ve Dragon Ball hikayesini keşfedebilirsiniz.
  • Yepyeni bir merkez şehir. Öncekinin 7 katından da geniş, aynı anda 300 çevrimiçi oyuncuyu barındırabiliyor.
  • Dragon Ball anime deneyimine hayat veren yeni nesil görsellikler.
  • Yeni karakterler ve patron savaşları.
  • Daha derin karakter yaratım sistemi ve dövüş ayarları.
  • Bir yılı aşkın süreyle bedava güncellemeler ve destek.