blank

Dragon’s Prophet Kapalı Beta Ön Kayıtları Başladı

Dragon?s Prophet?in yeni evi Ntroy?dan sesler yükselmeye başladı. Yeni tanıtım videosunu türkçe olarak yayınlayan ekip aynı zamanda facebook fan sayfasında yavaş yavaş hareketlilik göstermeye başladı. Kapalı beta kayıtlarının başlamış olması ise içerde bir şeylerin hızlı bir şekilde ilerlediğini gösteriyor. Ayrıca Ön Kayıtları ise oldukça güzel 2 hediye ile birlikte açmışlar. Oyunun ana temasının Ejderhalar olduğu düşünülünce bu hediyelerin gelmesi oldukça heyecan verici.

Oyuna Kapalı Beta açılmadan önce kayıt olan herkese 2 adet Ejderha yumurtası veriliyor bunlardan bir tanesini oyuna girer girmez kırabiliyorsunuz diğerinin kırılması için biraz büyümesi gerekiyor bu da 3 günlük bir süreç oluyor. Hem sabırsız olan ?ben hemen istiyorum? diyen hem de ?Ben beklerim yeterki daha iyi olsun? diyen kitleler için de güzel hediyeler kapıda.

Umarız Ntroy ekibi bu cömert tavrını oyun açıldıktan sonra da devam ettirmeyi başarabilir. Kendilerine bol şans ve sorunsuz bir oyun yayınlama dileklerimizi sunuyoruz.

 

wp8

**BASIN BÜLTENİ