blank

Dreadnought Gamescom’da Oynanabilir Olacak

Dreadnought Gamescom’da Oynanabilir Olacak

Grey Box, Six Foot ve geliştirici Yager’in uzay-aksiyon tabanlı yapımı Dreadnought, gelecek hafta Gamescom’da oynanabilir olacak.

Şuanda PC platformunda kapalı betada olan yapım, önümüzdeki hafta Gamescom’da Gamescom’a katılacak oyunlar tarafından yeni bir haritada 5v5 takım maçı denenecek. Yeni Red Sands modununda denenmesinin yanı sıra, Gamescom’a katılacak olan oyuncular geliştirici ekip Yager’in ekibiyle sohbet etme fırsatı yakalayacak.

 

Dreadnought Gamescom'da Oynanabilir Olacak

 

Dreadnought sürekli gelişmekte olan bir yapım. Yapımın geliştirici ekibi ise oyunun yeni online modu Onslaught’u çıkarmak için oldukça heyecanlı görünüyor. Bu Onslaught modunda 5v5 ve 8v8 epik savaşlar oyuna başka bir boyut katıyor. Oyuncuların puan alabilmesi için küçük ve orta boylu kontrol edilemeyen gemileri yok etmeleri gerekiyor. Onslaught modu Gamescom’da medyaya kapalı kapılar ardında ilk kez oynanabilir olacak.

Ayrıca geliştiriciler, oyuncuların geri dönüşlerine dayanarak Dreadnought’un ilerleme sistemini yenileyerek daha zor bir hale getiriyor. Bu sonbaharda gelecek olan güncelleme ile birlikte gemi edinme sürecinin hızlanmasının yanı sıra, yeni modüller ve özelleştirme seçenekleri, yeni teknoloji ağaçları, yeni gemi üretim aşamaları ve benzersiz oyun türleri oyuncuları bekliyor olacak. Oyunun ileri dönemdeki değişiklikleri hakkında daha fazla bilgi gelecek haftaki Gamescom’da ortaya çıkacak.