blank

Drive Club VR Geliyor

Drive Club VR Geliyor

PlayStation 4 platformunda en sevilen yarış oyunlarından birisi olan Drive Club’un VR sürümü tanıtıldı. VR desteği ile benzersiz bir oynanış sunacak olan Drive Club şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Bu yılın Ekim ayında çıkışını gerçekleştirecek olan PlayStation VR ile birlikte bir çok oyunda beraberinde gelecek ve yapımcılar da yapımlarını PlayStation VR ile uyumlu hale getirmek için var güçleriyle çalışıyorlar. Özellikle VR desteğinin tercih edileceği olan korku, yarış temalı oyunların yapımcıları, yapımlarını VR desteği ile uyumlu hale getiriyorlar.

 

Drive Club VR Geliyor

Drive Club VR Geliyor

Evolation Studios’un geliştirdiği, sadece PlayStation 4’e özel olarak çıkartılan Drive Club için gün içerisinde merakla beklenen duyuru yapıldı. Bu duyuru ile birlikte oyuncuların gözdesi olan Drive Club’un VR desteği tanıtıldı. Ayrıca bu VR destekli sürümde 3D seslerde bulunacak. Aracın içerisinden kamera açısı ile oynadığımızda VR desteği ile benzersiz bir oynanışa sahip olan Drive Club, aynı zamanda 3D ses ile birlikte tamamı ile o anda aracın içindeymiş gibi hissedebilecek.

Drive Club VR destekli sürümü, 13 Ekim tarihinde PlayStation VR ile birlikte 50 dolarlık fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirecek.