blank

Driveclub vs Gerçek Hayat Karşılaştırma Videosu

Driveclub 2014 yılının sonlarında PS4 için özel olarak piyasaya sürülen çevrimiçi özellikleri ön planda olan bir yarış oyunuydu. Yapım ilk çıktığında her ne kadar problemli de olsa, şuan oldukça stabil ve dolu dolu içeriklerle oyuncularına keyifli zaman geçirtmeyi başarıyor.

Elbette konumuz Driveclub olduğu zaman tüm içeriklerin dışında en önemli olan özellik her zaman yapımın sahip olduğu inanılmaz görsellik oldu. Hele ki yağmur veya kar yağan yarışlarda bu görsellik iyice boyut atlayarak adeta gerçek hayattan ayırt edilemez bir hal alıyordu. Yarış oyunları içinde her ne kadar pek çok rakibi bulunsa da Driveclub, görsellik konusunda şimdiye kadar geçilemedi ve uzun bir süre daha en azından yağmur efektleri için durum aynı şekilde devam edecek gibi görünüyor…

Geçtiğimiz günlerde ise yapımın görselliğini artık kıyaslayacak oyun bulamayan “Cycu1” isimli kullanıcı, yapımı gerçek hayat ile karşılaştırdı. Videonun altında bulunan en eğlenceli yorumlardan bir tanesi de şüphesiz; yapımı gerçek hayatın görselliğinden daha iyi bulan kullanıcı oldu. Neyse, sözü fazla uzatmadan sizleri bu karşılaştırma videosu ile baş başa bırakalım. Gerçekten de muazzam görsellik sunan Driveclub için sizin düşünceleriniz neler?

Driveclub vs Gerçek Hayat