blank

Dünya Şampiyonasında İkinci Yarı Finalisti Bugün Belli Oluyor

League of Legends Dünya Şampiyonası’nın ikinci finalisti bugün oynanacak olan Fnatic – KOO Tigers maçından sonra belli olacak.

Dün oynanan ilk yarı final maçında SKT ile Origen karşı karşıya gelmişti ve SKT 3-0 ile rakibini rahat bir şekilde geçmişti. Bugün ise turnuva ikinci maç ile devam edecek. Batı oyuncuların favorisi olan Fnatic, yine bir Kore takımı olan KOO Tigers ile karşılaşacak. İki takımında neredeyse aynı güçte olduğu karşılaşmada kimse kesin olarak bir  favori gösteremiyor. 2 Takımda ortalama bir performans ile geçtikleri grup aşamalarından sonra toparlamışlar ve çeyrek finallerde çok daha iyi bir performans göstermişlerdi. Ayrıca çeyrek finaller aşamasında bug’a giren ve turnuva boyunca kapanan Gragas sonrası takımlarında nasıl bir strateji izleyecekleri merakla bekleniyor. Dünkü SKT – Origen maçında olduğu gibi bugünkü karşılaşmalarda da hiç seçilmeyen ormancıların seçilmesi bekleniyor.

Bugün Brüksel’de oynanılacak olan karşılaşma Türkiye saati ile 15:00’de başlayacak ve lolespor.com’dan canlı yayınlanacak.