blank

Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz Hafta Sonu Etkinliği

Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz Hafta Sonu Etkinliği

Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz Hafta Sonu Etkinliği Steam üzerinden gerçekleştirecek ve oyuncular için hafta sonu boyunca oyun ücretsiz olarak oynanabilecek.

Çıkışını yaptığı günden itibaren 3 gün içerisinde yapımcısına tam 550 milyon dolar kazandıran bir oyun Call of Duty Black Ops 3. Evet yeni oyun ile ilgili çok büyük eleştiriler var ancak unutmamak gerek ki bir o kadar da yeni oyun ile ilgili övgülerde yağıyor. Bu tartışmaların arasında yapımcılar Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz olarak hafta sonu oyunculara oynaması için bir fırsat veriyorlar. Hafta sonunuzu bu oyunla keyifli bir hale getirmek için öncelikle tabii ki bir Steam hesabınızın olması gerekmekte. Sonrasında yapmanız gereken tek şey hesabınız ile giriş yapıp oyunun satıldığı sayfaya girmek ve “Oyunu Oyna” butonuna basmak.

Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz

 

Call of Duty Black Ops 3 Ücretsiz indirebilmek için etkinliğin başladığı dakikadan itibaren Steam Sayfasına gitmeniz ve oyunu oradan indirmeniz. Oyunun indirilme süreci bu işlemden sonra otomatik olarak başlayacak. 8 Ağustos 2016 tarihine kadar oyun için %50 indirim söz konusu. Eğer oyunu sevecek olupta satın almak isterseniz de yarı yarıya yapılan bu indirimi kaçırmamanızı da tavsiye ediyoruz.