blank

Call of Duty: Infinite Warfare Hakkında Yeni Bilgiler Var

Call of Duty: Infinite Warfare Hakkında Yeni Bilgiler Var

Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan ünlü seri Call of Duty’nin yeni oyunu Infinite Warfare hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. Serinin yavaş yavaş teknoloji ve uzay çağına doğru gittiğini hepimiz görüyoruz. Bu duruma bazı oyuncular sevinse de takipçi kitlesinin büyük bir kısmı bu durumdan şikayetçi. Yeni çıkacak Call of Duty: Infinite Warfare için açıklanan bilgilerin bir kısmı şöyle:

4 Kasım 2016 tarihinde Xbox One, OC ve Playstation 4 için çıkacak olan Call of Duty: Infinite Warfare, PC oyuncularını üzecek bir bilgi yayınladı. Bu bilgiye göre ilk olarak ön sipariş verenler için 14 Ekim 2016 tarihinde Playstation 4’a daha sonra da Xbox One’a açılacak olan beta süreci PC oyuncularına açılmayacak.

Call of Duty: Infinite Warfare

14 Ekim’de Playstation 4 ve Xbox One için başlayacak olan çok oyunculu beta için iki yeni video da yayınlayan Activision, bu videolar ile oyuncuları bir nebze de olsa etkilemiş durumda. Eski oyundan pek bir farkı da olmayan yeni oyun, Overview videosuyla da bizlere eklenen yeni özelliklerin bir kısmını tanıtıyorlar. İki videoyu da aşağıda bulabilirsiniz.

Infinite Warfare oyununu özel versiyonlarından birisiyle satın alırsanız Modern Warfare Remastered oyununa da ücretsiz sahip olabileceksiniz. Tekrar hatırlatalım Call of Duty: Infinite Warfare 4 Kasım 2016‘da raflardaki yerini alacak.