blank

Call of Duty Infinite Warfare Yeni Sinematik Fragmanı

Call of Duty Infinite Warfare Yeni Sinematik Fragmanı

Acımasız SetDef saldırılarının ardından SATO güçleri artık harap düştüler. Call of Duty Infinite Warfare Yeni Sinematik Fragmanı Teğmen Reyes üzerine oynuyor.

Teğmen Reyes artık dönülmez bir yola girildiğinin farkındadır. UNSA kuvvetlerinin intikamı alınmak zorundadır. Geminin en üst subaylarını da yanına alarak geminin kaptan koltuğuna oturacaktır. Oyun tarihinin belki de en ünlü serisi olan Call of Duty, son birkaç yıldır kullandığı gelecek teması ile bir hayli tepki çekmeye başladı. Serinin yaratıcısı Infinity Ward’dan beklentileri büyük tutan oyuncular, yine modern zamanda geçecek bir Call of Duty’nin hayallerini kuruyordu. Ancak yapımcılar temayı bu kez uzaya daha yakın aldılar. Evet çok fazla tepki çekmesine rağmen oyunun bir o kadar da destekçisi bulunuyor.

Call of Duty Infinite Warfare Yeni Sinematik Fragmanı

Bunu asla es geçmemek gerek ki Call of Duty Infinite Warfare yine satış rekorlarını alt üst edecek. Müthiş bir kitlieye sahip bir oyunun ilk video ile belki çok fazla tepki çekmesi ve bunun bir çıp gibi büyümesi yapımcılar açısından inanılmaz derecede önemli bir mevzu değil. Çünkü onlarda biliyorlar ki oyuncular bu oyunu istiyorlar. Satın alıp oynayacaklar çünkü oyunun sadece o videosu ile alınan beğenmeme sayısı çok yüksek ancak oyun kendini anlatmaya başladıktan sonra milyonlarca oyuncunun da düşüncesi değişti. Call of Duty Infinite Warfare Yeni Sinematik Fragmanı yayınlandı ve yapımcılar yeni videolar ve sinematik fragmanlar yayınlamaya devam ediyorlar. Oyunu kalitesini de böylelikle ortaya koymuş oluyorlar.

Call of Duty Infinite Warfare çıkış tarihi 4 Kasım 2016 olarak kesinleşmiş durumda.