blank

Call of Duty: Modern Warfare Remastered PS4 Pro Desteğiyle Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare Remastered PS4 Pro Desteğiyle Geliyor

Infinity Ward ve Raven Software tarafından geliştirilen efsane oyun serisi Modern Warfare’ın yeniden düzenlenmiş hali Call of Duty: Modern Warfare Remastered PS4 Pro desteğini de arkasına alarak geliyor. Daha önce sadece Xbox One, PC ve Playstation 4’e çıkması beklenen oyun, Playstation 4 Pro konsoluna da çıkışını yaparak yeni nesil grafikli oyunlar arasına girmeyi planlıyor.

Raven Software ve Activision’ın yaptığı duyuruyla birlikte gün yüzüne çıkan bu destekle birlikte 4K çözünürlükle grafikler ve daha kaliteli doku eşliğinde oyunumuzu oynayabileceğiz. Playstation Blog üzerinden de onaylanan bu durum, eski nesil bir oyunun nasıl yeni nesilde de fırtınalar estireceğini görmüş olacağız.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered PS4 Pro Desteğiyle Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare Remastered PS4 Pro

Daha önce yapılan bir duyuruyla Call of Duty: Infinite Warfare alan herkesin erişebileceği bir oyun olacak olan Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Kasım 2007’deki çıkışındaki halinden epey bir farklı olarak karşımızda olacak ve bize o atmosferi daha dernden hissettirecek. 9 yıllık aradan sonra yine Kasım ayında çıkışını gerçekleştirecek olan oyun için birde video paylaşıldı. Hem bu videoyu hem de daha önce paylaşılmış karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.