blank

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Yeni Oynanış Videosu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Yeni Oynanış Videosu

Duyurusunun ardından geçen suskunluğun ardından Call of Duty: Modern Warfare Remastered’den yeni oynanış videosu oyunculara sunuldu.

Infinity Ward’ın geliştirmekte olduğu Call of Duty: Infinite Warfare, bir tanıtım videosuyla duyurulmuş fakat inanılmaz bir Dislike yağmuruna tutulmuştu. Oyuncuların teknolojik savaşın yaşandığı yapımı beğenmemesi geliştirici ekiplerde telaşa yol açmıştı. Bunun ardından Call of Duty: Modern Warfare Remastered’in duyurusu yapıldı ve Call of Duty: Infinite Warfare’nin satışlarını arttıracak bir kampanya planlandı. Bu kampanyaya göre Call of Duty: Infinite Warfare’i satın alan kişiye Call of Duty: Modern Warfare Remastered yanında hediye edilecek.

Infinite Warfare’i iyi göstermek amacıyla yapılan bu kampanya her ne kadar oyuncuların hoşuna giden bir plan olmasa da, hepimizin kalbinde derin yere sahip Modern Warfare’in yenilenmiş haliyle bizlere sunulacak olması oyuncuları ne olursa olsun sevindiriyor.

Özellikle derin hikayesi ve her oyuncu tarafından benimsenmiş oynanışı ile her oyuncunun mutlaka oynadığı diyebileceğimiz Call of Duty: Modern Warfare’nin yenilenen sürümü Remastered’den gelen video tam 7 dakikalık bir serüven niteliğinde.Oynanış videodasında oyunun eğlenceli görevlerinden birisi olan Crew Expendable bölümünü izliyoruz.

Eğer sizde Call of Duty: Modern Warfare Remastered’e sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki 2 adet Call of Duty: Infinite Warfare sürümlerinden birisini almanız gerekiyor.

  • Call of Duty: Infinite Warfare Digital Legacy Edition
  • Call of Duty: Infinite Warfare Digital Deluxe Edition

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Yeni Oynanış Videosu