blank

Dying Light The Following Ek Paketinin Fragmanı Yayınlandı

Zombi, korku, aksiyon, rpg ve parkur temalarını bir araya getiren Dying Light’ın ilk ek paketi yakın zaman sonra kullanıcılarla buluşacak.

Oldukça eğlenceli bir yapım olan Dying Light, çıkışında yaşadığı bazı problemlerden ve karakterlerinin fazla ruhsuz olmasından dolayı maalesef ortalama puanlara layık görülmüştü. Yapıma gelen çeşitli DLC paketlerinin ardından, şimdiyse “The Following” isimli ek paketiyle hayranlarına yeni bir harita deneyimi sunmayı hedefleyen Dying Light’ın bu ek paketi için bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman tamamen oyun için görsellik ve mekaniklerle hazırlanmış durumda. Harran haritasından çok daha büyük olması beklenilen yeni harita, yine oldukça tehlikeli ve bol içeriklerle oyuncuları bekliyor gibi görünüyor. The Following ek paketinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dying Light: The Folowing Fragmanı

The Following isimli ek paketin şuan için kesin bir çıkış tarihi bulunmasa da sonbahar aylarında kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Ek paket PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek ve Season Pass sahipleri bu pakete ücretsiz olarak sahip olabilecekler.