blank

Dying Light’a Gelecek İçerikler ile Araçlar Geliyor

Yapımcı ekip Techland, şimdiye kadar oyun için yayınlanan güncellemeleri gözler önüne seren bir video paylaştı ve Dying Light çıkışını yaptığı ilk günden bu yana yapımcı ekip tarafından sürekli güncellemeler ile yenileniyor ve bir çok geliştirilen modlarla da destekleniyor.

Oyunun çıkışı gerçekleştirdiği tarihten itibaren co-op oynayarak yada single oynayarak çok eğlenen ve mükemmel bir deneyim yaşayan oyuncular için yenilikler bu oyun için bitmek bilmiyor. Şunu da söylemek gerekli ki Dying Light oyununun yapımcılar Dead Island oyununun da yapımcıları. Bundan dolayı ki Dead Island 2 içinde büyük beklentilere oyuncular olarak hepimiz giriyoruz peki o zaman Dying Light ne olacak diye düşünmüyoruz değiliz ancak burada yapımcılar bizlerin bu endişelerine bir cevap olarak Dying Light oyununun destekleneceğini ve bu desteklemenin bitmeyeceğini daha iyi daha büyük yenilikler getireceklerini vurguluyorlar.

Videonun sonunda oyuna gelecek güncellemelerle Dying Light oyununda araç kullanacağımızı görebiliyoruz. Geçtiğimiz günlerde oyunun yönetmeni Tymon Smektala, Gamescom’da oyun için büyük bir duyuru yapacağını şu sözlerle dile getirmişti: “Oyunun çıkış yaptığı günden bu yana gizlice üzerinde çalıştığımız projeyi nihayet oyuncularla paylaşabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Bu, oyunun hayranlarının Dying Light hakkında sevdiği her şeyin merkezde bulunduğu yepyeni bir açıdan yeni bir Dying Light olacak.”

Pek çok yeni duyurunun bizleri beklediği Gamescom etkinliği 5-9 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek.

Dying Light’a Gelecek İçerikler ile Araçlar Geliyor