blank

E3 2015 Konferansları Gün ve Saatleri

Her yıl geleneksel olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen video oyun fuarı E3’te yer alacak olan firmaların etkinlik programları gün ve saatleri belli oldu. Organizasyonun gerçekleşmesine çok az zaman kaldı. Dünyanın en büyük etkinlikleri arasında olan Electronic Entertainment Expo yine birbirinden eğlenceli zamanları ziyaretçilerinin akıllarına kazıyacak. Bu sene bazı firmalar ilk kez katılıyor olacak ve o firmalardan bazıları da oyuncuların gönüllerinde taht kurmuş efsane oyunları geliştirmiş firmalar.

Burada önemli olan nokta şu; Türkiye ve Los Angeles arasında 10 saatlik bir fark var. Bu nedenle gün ve saat hesaplamaları bazen doğru olmaya bilir. Sizler için yapılacak olan E3 Konferanslarının gün ve saatlerini derledik. Detaylar şu şekilde;

Bethesda Konferansı

İlk kez katılacak olan Bethesda firmasının en ilgi çekici sunumlardan bir tanesini yapacağı düşünülüyor. E3 2015 Bethesda Konferansı 15 Haziran 2015 günü Saat: 05:00’da yapılacak.


 

Microsoft Konferansı

Microsoft her sene olduğu gibi bu sene yine Xbox ile ilgili detaylar yenilikleri verecek ve herkesin en çok beklediği Windows 10 için sunumunu gerçekleştirecek. E3 2015 Microsoft Konferansı 15 Haziran 2015 günü Saat: 19:30’da yapılacak.


 

Electronic Arts Konferansı

Muhtemelen yeni Undergorund oyunu ile ilgili videolar ve elbette tabi ki yeni bir oyun var ise onunla ilgili bir sunum olacak. Belki Star Wars ile ilgili yeni bilgilerde gelebilir. E3 2015 Electronic Arts Konferansı 15 Haziran 2015 günü Saat: 23:00’da yapılacak.


 

Ubisoft Konferansı

Ubisoft uzun süredir geleneksel hale getirdiği Assassin’s Creed için yeni oyun detayları verecektir. Just Dance yeni oyunu da aynı şekilde, fakat bu sefer farklı bir şeyler de gösterecektir umarız. E3 2015 Ubisoft Konferansı 16 Haziran 2015 günü Saat: 01:00’de yapılacak.


 

Sony Konferansı

Sony için şöyle bir durum söz konusu, Dünya’da yapılan bu tarz etkinliklerden bir tanesi de GamesCOM ve Sony GamesCOM’da olmayacağını açıkladı. O zaman Sony kesinlikle bu konferansta ortalığı kasıp kavuracak. E3 2015 Sony Konferansı 16 Haziran 2015 günü Saat: 04:00’te yapılacak.


 

Nintendo Konferansı

Türkiye’deki oyuncuların pek ilgisini çekmese de The Legend of Zelda oyunu büyük bir ilgi görüyor ve bunun üzerine gideceğini düşünüyoruz. Ayrıca muhtemelen yeniliklerin detaylarını da vereceklerdir. E3 2015 Nintedo Konferansı 16 Haziran 2015 günü Saat: 19:00’da yapılacak.


 

Square Enix Konferansı

Fuarın ilklerinden bir tanesi de Square Enix olacak. Muhtemelen yeni çıkacak olan Deus Ex oyununun rüzgarları salonu kasıp kavuracaktır. E3 2015 Square Enix Konferansı 16 Haziran 2015 günü Saat: 20:00’de yapılacak.


 

PC Gaming Show Konferansı

İşte Türkiye’de ki oyuncuların en çok ilgisini çeken ve kesinlikle kaçırmaması gereken konferans. Fuar için bu konferans da ilkler arasında ayrıca bu konferansta PC Gamer, AMD, Blizzard, Humble Bundle ve hiç düşünmediğimiz oyun firmaları da olabilir. Mükemmel bir sunum olacağını düşünüyoruz. E3 2015 PC Gaming Show Konferansı 17 Haziran 2015 günü Saat: 03:00’te yapılacak.


 

Bu büyük fuarda gerçekleşecek olan her şeyi size en ayrıntılı şekilde aktarmayı da planlıyoruz. Sonuçta fuarın herhangi bir şekilde Türkçe bir yayını olmayacak ama belki biz Türk oyuncular için sürprizler yapabiliriz.  İleri ki günlerde TurkishPlayer.com ailesi olarak E3 2015 için yapacağımız programı da sizlerle paylaşacağız. Bu fuardan çıkacak olan tüm yeni haberleri de en hızlı şekilde sitemizde bulabileceksiniz.