blank

Earthlock Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Earthlock Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Earthlock temel olarak fantastik bir evrende geçen sıra tabanlı bir RPG oyunu. Yapımcılar Earthlock Çıkış Tarihi ve Fragmanı paylaşıldı.

Snowcastle Games tarafından geliştirilen oyun tam 4 senedir geliştirilme sürecince ve ilk önce Xbox için sadece yapım aşaması sürüyordu. Ancak daha sonra yapımcılar tüm planlarını ve programlarını gözden geçirip oyunun başka platformlar için çıkması gerektiğine de karar verdiler. Aslında oyunun bu aşamaya kadar geç bir sürede gelmesinin temel sebebi geç bir Kickstarter projesi oluşturulması ve başarılı olmasının da ardından muhtemel ekibin yeterli olmamasıydı. Ancak artık yapımı tamamlandı ve oynanmaya hazır bir halde.

Earthlock Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Earthlock çıkış tarihi

Yapımcılar Earthlock çıkış fragmanı ile birlikte oyunlarının çıkış tarihini de açıkladılar. Oyun için kısaca bir şeyler söylemek gerekirse temel olarak sıra tabanlı bir RPG ve kendine özgü karakterleri var. Bu karakterleri oyun içerisinde oynama şansı elde edeceğiz ve hepsinin kendine özgü yetenekleri var. Büyülü bir dünyanın içerisine dalacağımız Earthlock oyununda görevlerimizi tamamlayarak oyunun bir sonuca ulaşmasını sağlayacağız. Aslında oyunun temelinde bir İskandinav kültürü yatıyor. İnce şekilde oyuna yedirilmiş durumda. Amon olarak oynayacağımız oyunda Umbra’yı kurtarmaya çalışacağız ve bunun için olası hikayede kahramanların yanına katılacağız. Karakterlerimizi özelleştire biliyoruz ve craft yapabiliyor ve karakterlerimizi geliştirerek oyun içerisinde düşmanlarımızı alt etmeye çalışacağız.

Earthlock çıkış tarihi 1 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Earthlock Çıkış Fragmanı