blank

Edge of Nowhere Çıkış Videosu

Edge of Nowhere Çıkış Videosu

Yapımcı Insomniac Games yeni oyunları için çıkış videosunu yayımladı. Kendilerini Ratchet & Clank ve Sunset Overdrive oyunlarının da yapımcısı. Fakat oyuncular için şunu söylemeliyiz ki bu oyun sadece Oculus Rift için geliştirildi.

Oyunumuz TPS ( Üçüncü Şahıs Kamera Açısı) ile geliştirilen VR özel hayatta kalma ve macera oyunu. Oyun VR’a özel olduğu için ve süper bir gerilime sahip olduğu için aslında bir psikolojik gerilim oyunu olarak da görülüyor. Antartika’nın dev dağlarında yolunu kaybetmiş bir maceracı olarak oynuyoruz ve yolumuzu bulmak zorundayız. Doğa şartlarının dışında bir çok şey ile karşılaşacağız. Oyun VR deneyimini tam gerilim olarak yaşatacak ve oyuncuların tepkileri gerçekten nasıl olacak bizlerde merak ediyoruz. Mağaraların derinliklerine, buz dağlarının zorlu yamaçlarına dayanıp hayatta kalmaya çalışacağız. Her şey bu dağlarda pusuya yatmış durumda, beklenmedik bir çok şey olacak. Psikolojik gerilim oyunu arayanların birde VR keyfi yaşamasını hat safada tutacak olan Edge of Nowhere VR oyunları arasında diğerlerine nazaran farklı bir üne sahip olacak mı göreceğiz.

Edge of Nowhere çıkış tarihi 6 Haziran 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Çıkış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz, hatırlatmakta fayda var Oculus Rift için özel geliştirilmiş bir oyun.

Edge of Nowhere Çıkış Videosu