blank

Ekstrem Spor Oyunu Steep Çıkış Tarihi ve Yeni Video

Ekstrem Spor Oyunu Steep Çıkış Tarihi ve Yeni Video

Ubisoft firmasının ilk kez E3 2016 etkinliğinde duyurduğu Ekstrem Spor Oyunu Steep çıkış tarihi ve yeni video Gamescom 2016 fuarında paylaşıldı.

Çok sevindirici bir haber olduğunu söyleyebiliriz çünkü oyunun çıkış tarihi hiçte uzak değil. Şuan hala devam etmekte olan Gamescom 2016 etkinliğinde yapımcılar oyunla ilgili yeni bilgiler paylaşıyorlar ve yeni videolarını da yayınladılar.

Ekstrem Spor Oyunu Steep Çıkış Tarihi ve Yeni Video

Ekstrem Spor Oyunu Steep Çıkış Tarihi

Açık dünya spor oyunu olarak duyurulan Steep bizlere Alpler ve Alaska’da wingsuit, snowboard ve yamaç paraşütü gibi sporları yapmamıza imkan sunacak. Odak noktası multiplayer olan oyunu istersek kendi başımıza da oynayabileceğiz. Grafiksel anlamda da üst düzey grafiklere sahip. Ama yapımcılar tek başına oynamaktan ziyade bir rekabet içerisinde oynamanın çok daha zevkli olacağını vurguladılar. Extrem Spor hayranlarının ilgisini çekecek gibi gözüken Steep oyun içerisinde oynayan arkadaşlarınıza da direk katılma özellikleri de oyunda yer alıyor. Online multiplayer desteğinin çok daha önemli olduğunu vurgulayan yapımcılar oyundaki rekabetinde tıpkı extrem sporlar gibi müthiş heyecanlı olacağını anlattılar. Ayrıca oyunu ön sipariş ile satın aldığınız taktirde yeni görevler ve eşyaların da oyuna ekleneceği belirtilmiş. Moonlight adı verilen bu paket içerisinde 3 adet ekstra gece görevi, 3 adet gece kıyafeti, her aktivite için (kayak, snorboard vs) parlayan eşyalar ve gece aktivitelerine özel parlak bir Wingsuit bulunacak.

Gold Edition adına sahip olan Season Pass paketinin ise daha sonra özel eşyalar ve indirilebilir içerikleri kapsayacağı da belirtilmiş. Açık dünya oynanışına sahip olan ekstrem spor oyunu Steep’in yeni oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ekstrem Spor Oyunu Steep çıkış tarihi 2 Aralık 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Ekstrem Spor Oyunu Steep Gamescom Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=0hdRiRlxh9M