blank

The Elder Scrolls Online’a One Tamriel İsimli Güncelleme Geldi

The Elder Scrolls Online’a One Tamriel İsimli Güncelleme Geldi

ZeniMax Online Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından dağıtılan sevilen RPG oyunu The Elder Scrolls isimli oyunun MMORPG oyunu The Elder Scrolls Online’a One Tamriel isimli büyük bir güncelleme geldi.

İlk olarak 2014 yılında piyasaya çıkan ve hakkında birbirinden güzel sinema havasında sinematikler yayınlanan The Elder Scrolls Online, ilk çıktığı günden bu yana bayağı oyuncu kaybetmişti. Bu oyuncu kaybının en büyük sebeplerinden birisi de tabiki oyunun ücretiydi. Zamanla bu fikre odaklanan yapımcılar, aylık ücret ödeme sistemini değiştirerek yeni oyuncu kazanmak istese de yinede pek başarılı olamamışlardı.

One Tamriel

The Elder Scrolls Online’a One Tamriel İsimli Güncelleme Geldi

Bugün itibari ile güncellemelerinin en büyük güncellemesini alan oyun, 12. güncellemesi ile birlikte bizlere birçok yenilik sunuyor. PC ve Mac bilgisayarlar için gerçekleşen bu güncelleme, oyundaki tüm kısıtlamaları kaldırıyor. 18 Ekim’de de Xbox One ve Playstation 4 için yayınlanacak güncelleme ilk olarak PC’ye ve Mac’e gelerek denemesi yapılacak. Yeni birçok teknolojiyi de yapısında barındıran bu yeni güncelleme için bir de video yayınlandı.

 

One Tamriel isimli güncelleme ile gelen özellikler şu şekilde;

Tüm oyuncuları bir araya getirmeye kararlı olan yapım, bu yeni güncelleme ile birlikte seviyeye ve ırka bakılmaksızın arkadaşlarınızla tüm haritayı gezme imkanı sunuyor. Oyuna yeni getirilen bu sistemle birlikte istediğiniz tarafta olun hiç farketmiyor, açık dünya yapısıyla arkadaşlarınızla istediğiniz yere istediğiniz şekilde gidebiliyorsunuz. Craglorn bölgesini de yeniden tasarlayan yapımcılar, göze daha güzel gelen bir bölge oluşturmuşlar. Eşyalara yeni gelen bir özellik sayesinde de aynı bizim gibi eşyalarda seviye atlayacak. Biz seviye atladıkça eşyalarımız gelişmiş olacak. Aralarında belki de en güzel özellik bu gibi duruyor. Böylelikle eşya geliştirme sıkıntısı artık daha da azalacak. Yeni zindanların eklendiği oyuna Veteran ve Normal zorluk seviyeli zindanlar artık bizleri karşılayacak ve yeni ödüllerle ödüllendirileceğiz. Son gelen yeni özellik ise Düello özelliği. Bu özellik sayesinde ister düşmanlarınızla ister arkadaşlarınızla bire bir dövüşebilir ve eğlencenize eğlence katabilirsiniz.