blank

ELEX Oynanış Videosu Gamescom 2016

ELEX Oynanış Videosu Gamescom 2016

Seçmeci, cömert, keyif veren, zorlu ve affetmeyen bir RPG oyunu ELEX oynanış videosu Gamescom 2016 etkinliğinde yayınlandı.

Daha öncesinde pek çok oyuncu tarafından hayranlıkla oynanan fakat devasa bir kitleye falan sahip olmayan güzelim RPG oyunları Risen ve Gothic gibi oyunların geliştiriciliği yapan ekip Piranha Bytes yeni bir oyun ile karşımıza çıkacak. ELEX kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Yine açık dünya ve RPG oyunu olarak geliyor. ELEX sadece bir RPG oyunu olmaktan çıkıp hemde bilim kurgu oyunu olmaya da aday. Sahip olacağı devasa harita ile de oyuncuların ilgisini elbette çekecektir. Özellikle RPG sevenler ve farklı RPG’lerde kaybolup giden o nezih oyuncularında kesinlikle kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz. Oyuna etki edebilecek kararlar verme, taktiksel ve mücadeleci yakın dövüş sistemi de yapımcılar tarafından oyun hakkında verilen bilgiler arasında. Ayrıca bu karar mekanizmasında oyunun tamamen kaderi oyuncuların yönetiminde olacak. Karanlık, son derece zorlu ve affı olmayan bir RPG oyunu bizleri bekliyor.

ELEX oynanış videosu Gamescom 2016

ELEX oynanış videosu Gamescom 2016

 

Yapımcıların oyun hakkında söylediği bir başka şeylerden bahsedersek, kesinlikle bir yükleme ekranının olmayacağı, böylece mükemmel bir keşif deneyimi yaşatacağı. Sınırları ve yükleme bölgeleri olmayan bir açık dünya kulağa çok hoş geliyor. Zorlu savaş sisteminin olacağı taktiklerin çok önem taşıyacağı hem yakın hemde uzak mesafe mücadelelerin olacağı. Ayrıca oyunda karakterimiz bir jet-pack sahibi. Şuan bunu duyduğunuzda çok farklı hissettiniz biliyoruz, bizde aynı şeyi yaşadık, kılıç-kalkan-jetpack falan derken oyun nasıl bir şey olacak gerçekten merak ediyoruz. ELEX Yeni Açık Dünya RPG Oyunu kendine has karakterlerinin olacağı, post-apokaliptik bilim kurgu bir dünyada geçeceği, mutasyona uğraşmış yaratıkların ve oyuncuların çok önem vermek isteyecekleri derin hikayenin yanında seçimlerin bütünlüğü ile tamamen oyunu etkilemesi derken ELEX işte böyle bir şey olacağa benziyor.

Elex Oynanış Videosu Gamescom 2016

https://www.youtube.com/watch?v=PR4XDNqCZDE