blank

Epic Games Yeni Oyunlarını Duyurdu

Epic Games denilince akla gelen ilk şey yaptıkları oyunlardan çok ürettikleri oyun motoru olan Unreal Engie olsa da yaptıkları oyunlar her zaman çıtanın üstünde olmuştur. Epic Games bugün yayınladıkları yeni tanıtım fragmanı ile de yeni oyunları hakkına çok fazla bir şey göstermese de en azından haberini duyurmuş oldu.

Unreal Engine’nin üreticisi olan Epic aslında bir çok iyi satan oyun portfolyosunada sahip. Unreal Tournement, Gears of War gibi oyunların yapımcısı olan firma dün yayınladıkları kısa video ile birlikte Paragon adlı yeni oyunlarını duyurdu. Yayınlanan video 1.30 dakika olsa da videodan oyunun nasıl bir şey olacağı hakkında hiç bir bilgi içermiyor. Şuan için elimizde olan tek bilgi oyunu sadece bilgisayarlara çıkacak olması. Paragon’un videosunda Twinblast aldı şampiyonu tanıtan Epic Games ayrıca oyunun internet sitesini de paylaştı.

Şuan için her şey olabilecek olan Paragon için yakın gelecekte geçecek diyebiliriz fakat onun bile şuan için bir kesinlik olduğunu söyleyemeyiz. Aşağıdaki linkten Paragon’un sitesine girip ipuçlarını arayabilirsiniz.

www.playparagon.com