blank

Escape From Tarkov Kapalı Alfa Oynanış Videosu

Escape From Tarkov Kapalı Alfa Oynanış Videosu

Geliştirici Stüdyo Battlestate Games Escape From Tarkov kapalı alfa oynanış videosu yayınladı.

Yayınlanan bu yeni video ile oyunun kapalı alfa aşamasından oyun içi görüntüler ortaya konuldu. 2 Tarkov gruplarından birisi olan USEC birliği casuslarından birisinin gözünden gösterilen bu video da çeşitli hava koşulları, gece gündüz döngüsünün oyun içerisindeki etkisi gibi bir çok detayda aslında açığa çıkmış oldu. Günün belirli saatlerinde değişen hava şartlarının da oyuna etkisi bir hayli fazla olduğunu bu video ile de kesinleştirmiş oluyoruz.

Escape From Tarkov kapalı alfa oynanış videosu

Karşılıklı savaş halinde olan USEC ve SCAV elemanları aralarında o amansız çatışmaları bizlere bu video ile göstermiş oldular. Ayrıca yayınlanan Escape From Tarkov kapalı alfa oynanış videosu ile birlikte oyunda bazı yeni bölgeleri de görmüş olduk. Şimdiye kadar gösterilmeyen bazı mekanları da bu video ile görüyoruz. Video temel olarak aslında günün farklı iki saatinde farklı iki hava koşulunun oyundaki etkisini göstermek için yapıldı. Ancak tabi ki oyuncular aralardaki detayları da kaçırmadılar. Bu sırada göze çarpan detayları vurgulayacak olursak oyun içerisinde bulunan ticaret arayüzleri, silah modlama, görülmemiş bazı bölgeler, şimdiye kadar tam olarak gösterilmemiş bazı çatışma mekanizmaları, silah durumu ve uygulamaları gibi farklı detayları da Escape From Tarkov kapalı alfa oynanış videosu ile birlikte görmüş olduk.

Çevresel faktörlerin oyunda çok etkili olacağını şimdiden söylemek mümkün. Hava şartları ve ışık efektleri ile birlikte yapılan çalışmalarında oyuncuya çatışma ve savaş esnasında ne denli zorluklar yaşatacağını da biliyoruz. Uzak mesafe ve yakın mesafe kapışmaları, açık alan ve daha çok çalılık alan kapışmaları, gün ışığının etkisi ve gece olduğunda ise gece görüşü gibi bazı araçlar ile birlikte yakalanabilen üstünlük gibi bir çok detay yapımcıların oyuncular tarafından ilgisini çeken geliştirmeleri arasında.

Escape From Tarkov Kapalı Alfa Oynanış Videosu