blank

Escape From Tarkov Oynanış Videosu

Escape From Tarkov Oynanış Videosu

Rus yapımcı Battlestate Games tarafından geliştirilen ve daha öncesinde sizlere canlı yayın yapacaklarının haberini verdiğimiz ve bir çok oyuncunun heyecanla bu canlı yayını bekleyip oyunda neler olup bitiyor görebilmek için can attığını da belirtmiştik.

İşte o canlı yayın öncelikle Rusça olarak iki saatlik yayının ardından Global oyuncular içinde tekrardan İngilizce olarak 2 saatlik bir yayın daha yapıldı. Yapımcılar canlı yayın sırasında bir çok şeyi anlattılar aslında. Ama aralarında en önemlisi ise oyunun sürekli hızlı bir şekilde geliştirilmesi. Yani oyuna eklenecek olan yeni bir şeyin üzerinde hızlı bir çalışma yapıp eklediklerini ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını söylediler. Escape From Tarkov için canla başla çalıştıkları aşikar. Oyunu açıp tasarımcılardan bir kaç tanesi oynadılar. Tabi onlar biraz daha biz oyuncuların dışında farklı bir oynayış tarzları olduğunu söyleyebiliriz çünkü canlı yayın esnasında bir çok oyuncu çok sıkıldı. Çünkü Role Play mevzusunu biraz abarttıklarını söyledi bir çok kişi.

Oyunu anlatımın yanında birazda oyuncuları atmosfere sokabilmek için çaba sarf ettiler. Tabi bizleri sunum belki ilgilendiriyor ama oyuncular tarafından buradaki en önemli mevzu oyunun ne aşamada olduğuydu. Silah çatışmalarının nasıl olduğu, karakterin gelişimi, envanteri, harita yapısı, mekanikler, oynanış daha ön plandaydı. Yapımcılar her şeyi gösterebilmek için yukarıda söylediğimiz gibi 2 saatlik bir yayın yaptılar. Oynanış elementleri ile birlikte savaş mekanikleri ise yayının en ilgi çeken aşamaları oldu. 

Ayrıca sizler için hazırladığımız Escape From Tarkov Ön İnceleme yazımıza göz atabilirsiniz.

Bunların dışında oyunun grafiklerini merak eden, gece gündüz döngüsünü merak eden ve hava koşullarının nasıl oyunda yer aldığını merak eden tüm oyuncuların merakları giderildi. Rus yapımcılar iyi bir iş çıkardıklarını kendiler canlı yayında oyunlarını oynayarak gösterdiler aslında. Oyun hakkında merak ettiğiniz bir çok şeyi bulabileceğiniz o çok uzun yayından kalan görüntüler ise aşağıda sizlerle iyi seyirler.

Escape From Tarkov Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=FIpsx6JzfC8