blank

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Rus stüdyolarından çıkacak olan ve oyun dünyasında adından sürekli bahsettiren Escape From Tarkov için yapımcı stüdyo Battlestate Games yeni ekran görüntüleri paylaştı. Yeni bir MMO-FPS oyunu olarak karşımıza çıkacak olan oyunda silah özelleştirmeleri ve grafikleri, ayrıca oyun içerisindeki detaycı bir anlayış ile daha şimdiden oyuncuların en çok bekledikleri oyunlardan bir tanesi olmayı başardı.

Oyun içerisindeki dinamik gece gündüz döngüsü ve oyunun tamamen gerçekçi bir anlayış ile yapılmış olması, oyun mekaniklerinin ve silah tepkimelerinin de gerçekçi olması için uzun uğraşlar ortaya konulması Escape From Tarkov’u bir çok oyundan ayıran özellikler arasında. Ayrıca oyunun post-apokaliptik bir dünyada oynanacak olması da oyuncu kitlesini iyice çoğaltmış durumda.

Escape From Tarkov Ön İnceleme yazımızda sizlere oyunun bir ön incelemesini yazarak mekanikleri, atmosferi ve oyunlar ilgili bir çok detayı ayrıca oyunun videoları ile de sizlere güzel bir makale sunmaya çalıştık. Oradan oyun ile ilgili daha fazla detayı ve videolarını bulabilirsiniz. İşte resmi olarak yayımlanan ekran görüntüleri;

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri