blank

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri

Escape From Tarkov Yeni Ekran Görüntüleri

Rus yapımcılar tarafından merakla beklenen oyun Escape From Tarkov için yeni ekran görüntüleri geldi. Ayrıca yapımcılardan da yeni haberler var.

Gerçekçi bir “Shooter” oyunu yapmak isteyen ve bunu başarılı bir şekilde sürdüren Rus yapımcıların bu oyunu aslında bir MMO. Daha öncesinde sizlere oyunla ilgili bütün haberleri verdik. Önceki haberlerin tamamına ve Escape From Tarkov için yaptığımız Ön İnceleme, tüm detaylarına aşağıdan bakabilirsiniz;

Yapımcılar oyun ile ilgili ilk kez yapacaklari bir etkinlikte düzenliyorlar. Youtube üzerinden canlı yayında oyunun şuan ki halini gösterecekler. İki saatlik bir süre zarfında ilk kez gösterilecek olan Escape From Tarkov için oyunun oynanış görüntüleri ile birlikte, silahlar ile ilgili bilgiler de verecek. Karakterlerin ekipman özelliğini ve ayrıca envanter yönetiminde de görüntüler verecekler.

Canlı yayın adresi : Youtube

Bu yapılacak olan yayın ile birlikte oyundaki değişken hava koşulları, haritada yeni lokasyonları ve bazı yenilikleri ile oyuncuların bazı sorularına cevap bulacaklar. Ayrıca bu yayından önce yeni ekran görüntüleri de paylaşılmış oldu. Bu ekran görüntülerinin sayısı 3 adet, yapımcılar etkinlik öncesi bir bonus olarak az sayıda ekran görüntüleri sundular.